Zapieczona Śruba i zerwany łepek ;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zapieczona Śruba i zerwany łepek ;/

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Wczoraj chciałem zobaczyć w jakim stanie pasek i wymienić rolki a tu kicha jedna z śrub zapieczona ;/ pryskałem WD-40 i nic kupel był pewny ze odkręci i d**a zerwał łepek śruby (imbus)Myślałem żeby odkręcić to wkręcając w obrobiony łepek śrubę z lewym gwintem ale dziś szukałem po sklepach i nie mogę nigdzie dostać takie śruby ;/ Jak mogę to odkręcić ??Proszę o Pomoc :-/ 💡 💡

Anonimowy

Ja bym to rozwiercił, albo coś do niej dospawał…

Anonimowy

Ale boje się ze jak rozwierce i nagwintuje to nie będzie gwint trzymał ;/

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

A co się stanie jak nie będziesz miał tej jednej śruby ❓ NIC 😛

Anonimowy

kupujesz w kazdym sklepie z narzedziami tz:wykrętak nie mylić z wkrętak i lekko nawiercasz srube a pozniej wkrecasz wykretak i sruba jest twoja ;p pozdr

P.S. Na przyszłosc do odkrecania takich srób zapieczonych polecam http://allegro.pl/item486214268_wkretak_wykretak_udarowy_do_pobijania_germany.html bijesz w to młotkiem a sruba się sama odkreca

P.S.A tu masz wykretaki do zerwanych już śrób http://allegro.pl/item478083340_wykretaki_do_urwanych_srub_szpilek_6cz_jonnesway.html

Anonimowy

lub jak wolisz to możesz przykleić łepek śruby na jakiegoś gluta i będzie a ze będzie Ci trzymać 11 śrub nie 12 to nie przeszkadza

Anonimowy

Ja jeżdżę na 3, czasami 4……
    Możesz nawet na jednej jeździć i nic się nie stanie…

Anonimowy

ja mam tylko 4 śruby 2 na krzyż i dwie po środku

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie