Zapchana chłodnica

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zapchana chłodnica

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo. Mam taki problem, mianowicie u mnie nad chłodnicą jest zbiornik oleju, i ktoś lejąc nie pocelował no i popłynęło sobie na chłodnicę, zatykając ją;/
    Z racji, że od wczoraj mam sprawne zegary, zczaiłem się że po 5 min jazdy przy temperaturze ok 5stopni celsjusza, temperatura silnika pokazywała 3/6. To raczej za dużo..
    I mam takie pytanie, jak usunąć ten olej wymieszany z brudem z chłodnicy?

Anonimowy

wypłukać bo ja innej opcji nie widzę

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

chłodnice daj do czyszczenia wymień przewody i wyczyść zbiorniczek wyrównawczy 😀

Anonimowy

kalin napisał:

wypłukać bo ja innej opcji nie widzę

Ja wiem, że wypłukać tylko powiedzcie mi czym.

Anonimowy

octem albo taki specjalny jest płyn który usuwa smar i inne oleje moze też pomoże

Kiedyś na forum (w innym dziale) było o takich środkach na smary, plamy ze smarów, tłuste… Odszukaj, to powinno coś tam być ciekawego…

Dzięki Jacob, odszukam go jutro po szkole;) pozdro

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Kumpel miał podobnie ale po prostu mu się grzał wymył benzynką ładnie , puźniej wodą opłukać i zostaw niech wyschnie ;]

Anonimowy

Ok, już z grubsza wyczyściłem, muszę dolać płynu i zobaczę czy dalej się grzeje. Jednak dziś mi śniegu napadało;/

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie