Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam .. W peugeocie jet force na wtrysku zapaliła mi się lampa a mianowicie kluczyk .. jak to usunąć .. ? słyszałem ze są jakieś specjalne komendy w postaci (krecenie manetką pare razy itp)

Anonim
    Gość

symbol klucza serwisowego na wyświetlaczu

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.
    Anonim
    Gość

a NIE znacie takich komend ? ile to razy trzeba pokręcić ?

Anonim
    Gość

Adverion ma jeta ale na gaźniku. Zapytaj, albo poczytaj w instrukcji jak masz.

Anonim
    Gość

nie mam 😀

Anonim
    Gość

Jeżeli świeci się kontrolka serwisowa to jedyną metodą jego usunięcia jest podłączenia komputera i skasowanie błędów, poszukaj w instrukcji czy nie jest to czasem imobilizer feller albo coś innego związanego z silnikiem , jak będzie pisać że jest to czas na odwiedzenie serwisu to sio na diagnoze 🙂

Anonim
    Gość

Po przejechaniu 5000km na desce rozdzielczej obok zegarka pojawia się symbol klucza.
    Łatwo można o usunąć.
    Należy:
    – wcisnąć czarny guzik na desce rozdzielczej (ten którym ustawia się np. godzinę),
    – trzymając guzik należy przekręcić kluczyk,
    – teraz odczekujemy kilka sekund,
    – puszczamy guzik i po chwili wciskamy go znowu na co najmniej 5 sekund po czym znowu go puszczamy,
    – wyłączamy zapłon.

Od tej pory kluczyk już się nie pokazuje ;]

Instrukcja skopiowana z http://www.myjetforce.pl od Admina Michal

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.