Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Chciałbym przedstawić sposób zamiany zwykłej żarówki na żarówkę led. Na przykładzie lamp soczewkowych w Malaguti F12. Zastosowałem je ponieważ lampy zwykłe bardzo słabo świecą. Te led są odpowiednikami 35w żarówki halogenowej. A mało się grzeja.
    Potrzebne rzeczy:
    2x żarówki led 2x15zł
    2x kabelki do tych żarówek 2x 2zł
    konwektorki 2x3zł
    klej na ciepło lub silikon

Zaczynamy:D
    1. Wyciągamy lampę rozkładamy ją na części pierwsze:D. Ja usunąłem blaszkę znajdującą się w lampie.

2. Wkładamy żarówkę. Zaklejamy klejem/silikonem.

3. Składamy lampę.
    4. Do kabelkow dolutujemy konwektorki aby polaczyc je z zasilaniem.

5. Powtarzamy to z drugą soczewka.
    Porównanie żarówki zwykłej z led.

Obie żarówki zamontowane.

Efekt w moim pokoju:D

Anonim
    Gość

nie wiem czy to filozofia wpaść na takie coś samemu , ale dużo jest tego typu ,,poradników” więc podklejam

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.
    Anonim
    Gość

raczej chodziło mi o to że chciałem pokazać że można to zrobić z jakim efektem 😉

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.