Zamiana skutera na biegówke

Witam, czy ktoś byłby zainteresowany zamianą swojej biegówki na mojego ZIPPa Quantuma GT5 4T z 2012 roku? Przebieg 1600km, nadkole, neony nie założone, nowe lusterka, odblokowany, wymieniona dysza.

Nie oznacza to od razu , że zamienię się za pierwszą lepszą ofertę, proszę o propozycje, najlepiej w odległości 100km ode mnie: Wałbrzych.

co to jest biegówka ?

pepel88 - ile ty masz lat? Potrafisz korzystać z google? Zmień synku avatara, ok?

Biegówka - motorower wyposażony w manualną skrzynie biegów. Sam dobierasz przełożenia/zmieniasz biegi w zależności od warunków jazdy i obciążenia silnika. Motorowery to pojazdy z silnikiem do pojemności 50cm3 Powyżej 50cm3 to są już motocykle ;)

mam 32 lata i przerobiłem wiele motórów i kibli
ale dopiero tu usłyszałem biegówka i zostałem porażony szokiem
a najlepszy tekst był jak dwa lole tłumaczyły sobie jak biegi zapinać i je zmieńiać....
żal normalnie pl.

hahaha :D "biegówka" to takie potoczne określenie :P Może lepiej brzmi niż motorower? :P

popel widze że lubisz hitlera sądząc po awatarze. jakbyś miał 32 lata to byś nie miał awataru hitlera. sądząc po twoje wypowiedzi to masz 3+2=5 lat :)

Pepel88 postarzał się o co najmniej 20 lat! Dzieciak nie zdaje sobie sprawy, że propaguje nazizm. Aż dziwne, że moderator nie zablokował konta. Dzieciak nie zdaje sobie sprawy, że takie zachowanie ścigane jest z urzędu. Wjazd na chatę, przetrzepią mu kompa, prokurator przekaże sprawę do sądu grodzkiego za nielegalnego windowsa i ściągnięte filmy oraz muzę. Jego rodzice zasilą budżet państwa kilkunastoma tysiącami kary za piractwo syna, przynajmniej przyczynią się do załatania dziury budżetowej :-)