zamarzajaca linka gazu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    hmm
    Użytkownik

macie jakis ciekawy sposob na jazde w zime ?linka gazu zamarza i na dluzsza odleglosc niz 2km nie da sie jechac

harekop
    Użytkownik

Nasmaruj linkę jakimś olejem silnikowym 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

DooOminO
    Użytkownik

Woda musiala sie jakos tam dostac.

Anonim
    Nieaktywny

dokładnie tak jak harekop pisze, najpierw oczyść i wysusz linkę a potem ją nasmaruj olejem.

hmm
    Użytkownik

kupilem nowa linke i wlozylem ja do zamrazalnika .taki maly test czy zamarznie

Anonim
    Nieaktywny

Ciekawe jakie wnioski wyciągniesz z tego testu 😉

J23
    Uczestnik

hmm napisał:

kupilem nowa linke i wlozylem ja do zamrazalnika .taki maly test czy zamarznie

Dobre 🙂 Nawet jeżeli nie zamarznie, to po wyjęciu z zamrażalnika i ogrzaniu, skropi się w niej woda i na pewno zamarznie podczas jazdy. Teraz ją wyciągnij z zamrażarki, osusz na jakimś kaloryferze i zaaplikuj do środka jakiegoś oleju silnikowego, ew. wpryskaj WD40 (ale lepszy jest olej).

hmm
    Użytkownik

mam zamrazarke no frost wiec raczej sie nic nie skropli

barteklodz
    Użytkownik

starą linkę do szafy jako awaryjną
    kupić nową z pancerzem teflonowym, NIE SMAROWAĆ
    założyć i zapomnieć o problemie

Lukario
    Użytkownik

smar może też zamarzać, ja to nie mogę czasem skutera uruchomić jak mi kopniak zamarznie w środku bo jest nasmarowany smarem i on się robi bardzo twardy

juik
    Użytkownik

Zamarza mi przy dużym mrozie linka gazu gdzieś pod samochodem. Domyślam się że pewnie w pancerzu jest gdzieś woda, tylko jak się jej pozbyć bez demontażu całej linki? Czy macie jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy coś próbować tam wlać?

marbryl1
    Użytkownik

juik napisał:

Zamarza mi przy dużym mrozie linka gazu gdzieś pod samochodem. Domyślam się że pewnie w pancerzu jest gdzieś woda, tylko jak się jej pozbyć bez demontażu całej linki? Czy macie jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy coś próbować tam wlać?

wlac do pancerza spirytus

Lukario
    Użytkownik

albo denaturat

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button