zalewa świece i nie odpala

Witam dziś zakupiłem drugiego jeta dla mamy ma on gaźnik 17,5 dellorto dysze 80 oraz wydech TT . Skuter jeździł do czasu gdy benzyny nie brakło po nalaniu i wstrzyknięciu pod świece załapał i pociągną benzynę i chodził .Przy następnej próbie odpalenia odpalił i zgasł .Następna próba kręci rozrusznik i zalewa świece.Po zdjęciu gaźnika wypaleniu świecy i wstrzyknięciu do króćca benzyny załapał na 2 sec . Co to może być

SIema miałem to samo wyczyść gażnik wylej paliwo z baku i przewodu kup paliwo na innej staci lub świeże bo masz paliwo z wodą ;) Powinno pomuc

Ja miałem taki przypadek, że zalewał mi świece ale na serjach. Po prostu działał, działał i pewnego razu zaczął zalewać. Okazało się że cewka zapłonowa padła. Po wymianie śmiga jak ta lala :)

Sprawdzę wasze pomysły cewkę też mogę przełożyć bo mam drugiego jeta w garażu którym jeżdżę ;p

Soryy za pp benzyna jest w porządku bo jet którym jeżdżę na co dzień jeździ na benzynie z jednego karnista.Cewkę też z tego co nie odpala wsadziłem do odpalającego i lajtem odpala niestety z działającego nie dało rady wykręcić .A przez brak filtra może go zalewać bo on nie ma filtra założonego żadnego i czasem nie wiecie jakie powinna być +,- ustawiona mieszanka paliwowo powietrzna w gaźniku tak żeby odpalił bo mam tylko starter elektryczny bo w jednym nie ma pokrywy a w drugim zepsuta kopka .Piszcie każdy pomysł sprawdzę

to przełóż filtr z tego co jeździ i powinno mykać. Tak na marginesie, masz iskre na świecy??
Ps. Nie za bardzo zrozumiałem 2-gą część postu :/

Mniejsza o to wnerwiłem się i ściągnąłem cyl i okazało się że szczelina pomiędzy pierścieniami była 0,85mm a tłok był bardzo zużyty do tego rozsypane łożysko na wale jutro kupie i dam znać co i jak.