Zakup skutera do 2000 zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Zakup skutera do 2000 zł

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe korr korr 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe korr
    korr
    Użytkownik

Siemka , we wrześniu jakoś chce kupić skuter. Będzie to mój pierwszy jednoślad. Nie posiadam karty motorowerowej ale od kwietnia tego roku posiadam prawo jazdy kat.B dzięki czemu mogę jeździć skuterami. Miałem zamiar kupić samochód ale cena napraw paliwa i OC póki co mnie paraliżują dla informacji dodam że mam 18 lat.

I pytanie do was w co zainwestować nówka czy użwyka?? jak używka to jakie roczniki? aby nie kupić rzęcha piaggo czy coś.

Miałem okazję jeździć Rometami (skuter jak i ogar 205 😉 ) jak i peugeot vivacity z 2002 roku.

Spodobała mi się używka peugota new vivacity 🙂 co proponujecie jakie macie zdania i w co celować 😀 trochę czasu jest jeszcze bo jestem w trakcie pracy i dobywam fundusze ale muszę troszkę wgłebić się w temat już 😀

Bassa 50
    2013r przebieg 980km i 0 awarii
    2014r przebieg 3470km i 3 awaria (2 razy żarówka spalona i bendix do wymiany)
    2015r przebieg 5700km
    2016r Router Bassa sprzedana
    2016r. Derbi Senda 125ccm przebieg:11500km -12500km( nastąpiła zamiana sprzetu)
    2016r Honda CBR125R przebieg 12500km
Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie