! Forum Co Wybrać? Zakup skutera

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Spider Spider 2 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kacper Borkowski
    Użytkownik

Witam, mam 15 lat, chcialbym kupic skuter.
    Nigdy nie jezdzilem skuterem ani innymi maszynami. Co polecacie na pierwszy raz? Oplaca sie kupic nowy? Trudno sie jezdzi takim skuterem? Myslalem nad ta maszyna http://allegro.pl/skuter-xl-zipp-toros-el-rio-50cm-4t-automat-i6858769779.html
    Ocenicie czy jest ona dobra? Dzieki 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nowy ma taa zalete że ma gwarancje ale to zaleta tylko jak masz bliziutko do serwisu – bo jak znam życie na początku jak prawie zawsze marnie przygotowany do sprzedaży chińczyk bedzie w serwisie gościł często. za połowe taj kasy kupisz taki sam ale kilkuletni – one błyskawicznie traca na wartości.
    Pytanie „czy trudno” jest bez sensu. Jednemu łatwo a drugiemu trudno.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Też kupiłem chinczyka torq formax przejechałem już prawie 500 km w kilka dni i zero awarii, zawsze pali z pierwszego , pierwsze 30 km i się nauczysz później to już elegancko

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie