Zakup skutera

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #312546
    Mateusz Banasik
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Polecicie mi jakiś dobry skuter do 2500zł 50cc;?
    Może być używany.

    #312548
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    znanej marki i sprawny technicznie.

    #312550
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:
    #312551
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    każda yamaha, aprilla, honda, piaggio… itd którą w tej kasie kupi sprawną ale nie sprawną po 30 naprawach najtańszymi cześciami.

    #312575
    Mateusz Banasik
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:
    #312576
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    generalnie delimy to przywoite pojazdy – standardowo że im starsze tym bliżej im do hondy.
    Ale jest małe ale. Daelim na nasz rynek wchodził, wychodził, wchodził, wychodził, wracał, popatrzył, znowu wychodził… i w zasadzie do zeszłego roku formalnie u nas nie istniał.
    Teraz dopiero Romet po marką RMT wprowadza Daelima – ale też te większe maszyny. A to oznacza że nawet jeżeli to jest wysokiej jakości sprzęt to u nas jest egzotyczny. Oznacza to słaby dostęp do cześci innych niż typowo eksploatacyjne. Peknie ci jakiś plastik i bedziesz go szukał po całej europie bo akurat na allegro nie bedzie ani sztuki na cześci.

    #312577
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Może być, bardzo fajny. Tylko marka mało u nas popularna, więc trzeba by sprawdzić w necie, jak z dostępem do części.
    Dlatego wpisałem ci kymco, teoretycznie powinien być lepszej jakości od typowych chińczyków, a nie trzyma ceny jak markowe.
    Może jakiś SYM, też fajne oferty, zawsze z tajwańczyków dasz radę kupić w tej samej kwocie nieco nowszy sprzęt, niż markowy.

    #312579
    Mateusz Banasik
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

    Ten skuter co mi poleciłeś jest naprawdę przyzwoity ale trochę daleko od mojego miejsca zamieszkania.
    Generalnie szukam tylko w województwie świętokrzyskim i ten o którego się pytałem jest niedaleko mnie.
    Może nie jest do końca dobry ale wydaje mi się że jak na początek będzie, później pomyśli się nad innym.
    A co do części to jakoś to będzie jak nie samemu się coś dorobi to może z innego modelu będzie pasować.
    Naprawdę wielkie dzięki za pomoc.

    #312580
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Ja to raczej poglądowo pokazałem ceny, stan i modele 🙂 Nie wiedząc skąd jesteś, ciężko wskazać konkretne ogłoszenie :-)))
    *
    Ten też fajny:
    http://www.olx.pl/oferta/skuter-sym-orbit-50-CID5-IDgFH5N.html#d9b3eb8655

    #312589
    specops
    Uczestnik
    • 6
    • 129Postów:

    Witam ja bym polecił ci ten model skutera -http://www.olx.pl/oferta/suzuki-katana-2005r-zarejestrowany-idealny-dla-poczatkujacych-okazja-CID5-IDhBudw.html#9db3490cd4 . Wymiana linki to nic trudnego na pewno sobie poradzisz.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button