Zakup nowego skutera Malaguti F12 & Kymco S9

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zakup nowego skutera Malaguti F12 & Kymco S9

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A więc sprawa wygląda tak jest do kupienia nowy skuter. Po selekcji do wyboru dwa skutery nowe Malaguti F12 oraz Kymco S9 (z wyprzedaży w podobnej cenie). O Kymco wiem wszystko o nowym Malaguti nic. Czy ktoś może powiedziec jaki tam siedzi silnik i czy w nowej wersji jest jakiś problem z blokadami. Jakie osiągi po odblokowaniu. Podsumowując który byście wzieli i dlaczego

Anonimowy

w nowych malagach siedzi silnik keewaya więc niezbyt dobry ale zawsze 2T 😉
    natomiast o kymco słyszy się dużo pozytywów (user Rekord ma pisz do niego na PW)
    aaaa i kymco ma jakiśtam slinik hądy 😀
    więc lepiej S9 i w ogóle jest większy od malagi więc jak jesteś wysoki to kymco 😉

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Ja bym brał malage, ale tylko z silnikiem minarelli a jeśli jest to piaggio. Są wersje na silniku keewaya i tego nie kupuj. Tyle ode mnie.

Anonimowy

a no chyba że istnieją markowe silniki w nowych malagach ,to malage bierz 😉
    jak nie przeszkadza ci jej wielkość 🙂

Anonimowy

Nie wiedziałem o tych silnikach Keeweya. Ale Lc keewaya nie słyszałem

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

więc jak jest LC to pewnie minarelli czyli silnik OK taki jak w roxach, starych Sr itp.

Anonimowy

Pewnie ale nie na pewno. Jest już silnk LC w seryjnych motowellach ale sądze że w malaguti powinien być horizontal. Zorjętuj się z jakimi silnikami dostępne są malagi ale skoro wszystko wiesz o kymco to kup sobie S9

LINK DO CHINOL LC

Anonimowy

Malaga Lc ma minarelli na 100% a ac silnik cpi

Anonimowy

SiWy napisał:

Malaga Lc ma minarelli na 100% a ac silnik cpi

To w takim razie bierz Malaguti cieczówke 🙂 Ładniejszy skuter, lepszy silnik i w ogóle gicior 😛

Anonimowy

jak malaga ac to bierz kymco jak malaga lc to bierz malage

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie