Zakup nowego skutera Malaguti F12 & Kymco S9

• Ten temat ma 23 odpowiedzi, 1 odpowiedź, a ostatnio został zaktualizowany 11 years temu przez Anonim.
Oglądasz 23 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #224511 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

A więc sprawa wygląda tak jest do kupienia nowy skuter. Po selekcji do wyboru dwa skutery nowe Malaguti F12 oraz Kymco S9 (z wyprzedaży w podobnej cenie). O Kymco wiem wszystko o nowym Malaguti nic. Czy ktoś może powiedziec jaki tam siedzi silnik i czy w nowej wersji jest jakiś problem z blokadami. Jakie osiągi po odblokowaniu. Podsumowując który byście wzieli i dlaczego

• #224512 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

w nowych malagach siedzi silnik keewaya więc niezbyt dobry ale zawsze 2T 😉
      natomiast o kymco słyszy się dużo pozytywów (user Rekord ma pisz do niego na PW)
      aaaa i kymco ma jakiśtam slinik hądy 😀
      więc lepiej S9 i w ogóle jest większy od malagi więc jak jesteś wysoki to kymco 😉

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #224513 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Ja bym brał malage, ale tylko z silnikiem minarelli a jeśli jest to piaggio. Są wersje na silniku keewaya i tego nie kupuj. Tyle ode mnie.

• #224514 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

a no chyba że istnieją markowe silniki w nowych malagach ,to malage bierz 😉
      jak nie przeszkadza ci jej wielkość 🙂

• #224515 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Nie wiedziałem o tych silnikach Keeweya. Ale Lc keewaya nie słyszałem

• #224516 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

więc jak jest LC to pewnie minarelli czyli silnik OK taki jak w roxach, starych Sr itp.

• #224517 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Pewnie ale nie na pewno. Jest już silnk LC w seryjnych motowellach ale sądze że w malaguti powinien być horizontal. Zorjętuj się z jakimi silnikami dostępne są malagi ale skoro wszystko wiesz o kymco to kup sobie S9

LINK DO CHINOL LC

• #224518 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Malaga Lc ma minarelli na 100% a ac silnik cpi

• #224519 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

SiWy napisał:

Malaga Lc ma minarelli na 100% a ac silnik cpi

To w takim razie bierz Malaguti cieczówke 🙂 Ładniejszy skuter, lepszy silnik i w ogóle gicior 😛

• #224520 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

jak malaga ac to bierz kymco jak malaga lc to bierz malage

• #224521 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Danielson napisał:

Dokładnie 🙂

• #224522 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Damianho napisał:

Danielson napisał:

Dokładnie 🙂

Święte słowa :621: bo jak weźmiesz z silnikiem KIŁeja… przeszczep może cie czekać 😉

• #224523 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

malaga LC bez gadania! dużo ładniejsza 😛

• #224524 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Nie spamujcie tak.
      Ja bym wzial Kymco. Tam wcale nie ma silnika minarelli, a jak juz jest niby cos takiego to jest to podroba.

• #224525 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

To musiałby się przyjżeć, bo na bloku jest napisane m.in na pompie made in italy.

• #224526 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

tak ale malaga na cieczy nowa kosztuje koło 8 k wiem bo ja chciałem sobie malage tako kupić a w cenie kymco to tylko silnik kiłeja jest ac ja bym brał kymco sam mam i nie narzekam ;p a osiągi wcale nie sa gorsze jak w roxie lub sr 🙄
      🙄

• #224527 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Ja tylko powiem tyle, że także polecam Malaguti …
      Czemu ? Jakoś mnie bardziej ta marka „pociąga” :d

• #224528 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Chce aby ktoś kto chociaz raz jechał. Kymco czy Malaguti w nowej wersji nie starej i rzetelnie cos powiedział. A jak mogę słuchac kolesia który mówi , że Kymco to badziew mimo , że go na oczy nie widział. Nie mówiąc o dłuzszej eksploatacji. Wiec proszę osoby które juz nic mądrego nie napiszą o milczenie. A z opini na innym forum własnie dowiedziałem się , że obecna jakość Malaguti nie ma nic wspólnego z poprzednimi wersjami na niekorzyść

Trochę tu posprzątałem. Prosze o normalne wypowiedzi. Nie kłócić mi się tu i nie pisać zbednych bzdur. Borek02

• #224529 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Kymco to dobra firma ale jeśli porownach Kymco LC i Malage LC (z mina) to wybor moj np. by padl na malego po 1. minareli LC duzo części tuningowych itd. po 2. malaga lepiej trzyma cenę
      Kymco jeśli lc to tak samo dobry nie mowie ze zly ale na pewno będzie gorzej trzymal cenę przez zla opinie zrobiona przez niektorych ludzi. Wiec jeśli 2 cieczaki to malaga jeśli malaga ac to Kymco bierz i się nim ciesz rekord ma i nie narzeka i mowi ze osiagi jak rox 🙂

• #224530 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Trzeba by też popatrzeć na to. jaka jest dostępność części i ich cena. Nie mówię o samym silinku ale innych podzespołach. Ja kupiłem factorkę, którą produkują od 2004 roku a części na allegro jest do niej mało i są strasznie drogie.

• #224531 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Zgadzam się z Podly.:) Kupił bym sobie Kymco.. (tanie części i dobry motorek :P) malag tez fajny ale drogie części i mój Kumpel ma też f12 to teraz zaczyna się psuć …

• #224532 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Smigielek, moze jakis warnik czy cos za gornictwo ?

• #224533 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Znajomy ma Kymco LC i jest w miarę zadowolony, ale sprzedaje bo to ciężka locha dla niego i silnik mocniejszy by się przydał, a malagą LC jechałem wiele razy tylko z tłumikiem sportowym zbierał się ładnie i według mnie malaga jest dużo ładniejsza i w moim odczuciu jest bardziej na + 😀

• #224534 Odpowiedz
      Anonim
      Gość

Do zamknięcia S9 stoi w garażu

Oglądasz 23 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Zakup nowego skutera Malaguti F12 & Kymco S9
Twoje dane:

Back to top button