! Forum Co Wybrać? Zakup motoru

Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bezloginu
    Bezloginu
    Użytkownik

Witam,
    Chcialbym zakupić motor do 50ccm. Potrzebuje do jazdy w dłuższe trasy, tez nie przesadzajac z cena.. Tak do 2tys jeśli cos się znajdzie w tej kwocie?

Tak na marginesie.. Polecono mi skuter kingway euroboy czy jest wart zakupu?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest wart czego?
    A ^ nie przesadzając z ceną^ – to ile to jest?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Jeżeli chcesz jeździć w dalsze trasy to nie pakuj się w skuter z napędem na pasek, tylko zainwestuj w motorower z silnikiem 139FMB. Po pierwsze pasek lubi strzelić w najmniej odpowiednim momencie, łańcuch o ile go odpowiednio naciągniesz i nasmarujesz przed trasą nie sprawi ci problemu. Jadąc w dłuższą trasę na skuterze po 100km będziesz miał dość – silnik kręci non stop na wysokich obrotach co jest uciążliwe na dłuższą metę. W motorowerze zmienisz zębatki na prędkość i będziesz sobie jechał cicho na dość niskich obrotach, a dodatkowo zejdziesz ze spalaniem sporo poniżej 2 litrów. Dodatkowo te silniczki na dobrym oleju są nie do zdarcia i pokonają każdy dystans o ile nie będziemy jechać na maksa.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
    Zdjęcie profilowe Bezloginu
    Bezloginu
    Użytkownik

@wombat

Chodziło czy ten skuter kingway euroboy jest wart zakupu, iz takowy mi polecono.

Co do ceny to tak do 2tys jeśli cos się znajdzie w tej kwocie?

Paweł Malinowski
    Użytkownik

Tak dokładnie bo chciałbym kupić se skuter na d
    Trasy takie do 200km i czytając tak se fora i ludzie właśnie doradzają kupić albo wlasnie kingway euroboy albo Romet 797. Bo na obecna chwilę mam aprilie mx 50 sm ale mi ciągle się psuje więc chcę zmienic na skuter właśnie na kingway. Więc pytam czy warto bo mi się podoba że względu na opinie na forach i jak na wielkość samego pojazdu

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

W kwocie 2tys zł nic nie będzie wybitnie warte polecenia. Tzn jeśli suma o której mowa jest tylko ceną zakupu. Do tej kwoty dojdą jeszcze koszty przywrócenia sprzętu (używanego oczywiście) do ładu.

Paweł Malinowski
    Użytkownik

To wiadomo o tym tzw pasek sam mam to na uwadze nie powiem że nie

Paweł Malinowski
    Użytkownik

Ale co mnie najbardziej interesuje pooiniach czytałem na forach kingway jest godnym polecenia sprzętem za nieduże pieniądze

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Paweł Malin… napisał:

Trasy takie do 200km i czytając tak se fora i ludzie właśnie doradzają kupić albo wlasnie kingway euroboy albo Romet 797. Bo na obecna chwilę mam aprilie mx 50 sm ale mi ciągle się psuje więc chcę zmienic na skuter właśnie na kingway. Więc pytam czy warto bo mi się podoba że względu na opinie na forach i jak na wielkość samego pojazdu

Marka Aprilia to tzw „markowa” firma – ale żeby to dobrze służyło, trzeba mieć na nią DOBRE pieniądze.
    Natomiast Kingway to typowa niskobudżetowa chińska produkcja, która jest w porządku JEŚLI sam ją serwisujesz (czyli masz o tym pojęcie lub kogoś kto ma o tym pojęcie) i nie masz dużych wymagań.

Paweł Malinowski
    Użytkownik

eadem napisał:

Paweł Malin… napisał:

Marka Aprilia to tzw „markowa” firma – ale żeby to dobrze służyło, trzeba mieć na nią DOBRE pieniądze.
    Natomiast Kingway to typowa niskobudżetowa chińska produkcja, która jest w porządku JEŚLI sam ją serwisujesz (czyli masz o tym pojęcie lub kogoś kto ma o tym pojęcie) i nie masz dużych wymagań.

nie mam jakichś tam dużych wymagań ma poprostu ładnie wyglądać i jechać od punku a do punktu b tylko alby się nie psuł (zbytnio) bo do apki to nerw mnie za żyłę uchwycił i kupilem nowy silnik

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie