Zakup motoroweru a ograniczenia wiekowe

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    sakul
    Użytkownik

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i mam pytanko. Zamierzam się z zakupem motoroweru. Co sadzicie o tym że motorowery są dla nastolatków a osoba w moim wieku (30lat) powinna raczej już kupować motor. Może w tym wieku nie wypada już jeździć na motorowerze?

harekop
    Użytkownik

Nie zgodzę się z tobą. Motorowery są dla wszystkich. Dobrze, że wybrałeś biegówkę, a nie automatyczny „kibelek”. U mnie w mieście dużo starszych osób od Ciebie jeździ i nie wygląda to źle 🙂 Pozdrawiam.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Padalec
    Uczestnik

” Może w tym wieku nie wypada już jeździć na motorowerze? ” – no proszę Cię 🙂

sakul
    Użytkownik

Podnosicie mnie na duchu. Dziękuję za to 🙂 Myślę o normalny biegowym (nie żaden automat). Lubię klasyczne z odrobiną nowoczesności. Może ktoś podpowie co kupić?? Proponowano mi Barton Fighter i Junaka 901. Barton podoba mi się najbardziej z wyglądu. Ale to podobno chińczyki i nie warto inwestować. Jakaś podpowiedź ?

Anonim
    Nieaktywny

Jeżeli masz uprawnienia na motocykl to lepiej jest kupić coś większego niż 50ccm ze względu na nie wystarczającą moc tych drugich, jeśli nie masz to pozostają motorowerki i tu już zależy jaką masz zasobność portfela. Wiadomo, że markowe dają więcej przyjemności i są trwalsze, ale jednak swoje kosztują.

sakul
    Użytkownik

Moja zasobnosc gotowkowa oceniam na okolo 4000zl. Wole motorower poniewaz nie posiadam prawka na motor (dopiero w planach) Chcialbym zeby wygladal jak barton fighter ale aby byl z jakiejs oryginalnej firmy. Chodzi mi o jakosc wykonania i zywotnosc.

harekop
    Użytkownik

Posiadam Junaka 901 i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli chcesz coś markowego na dowód to nic oprócz sportowych nie znajdziesz ( chyba, że sprilia classic itp. )

a123659
    Uczestnik

Chyba, że podobają Ci się jeszcze endruo/supermoto. Poprzeglądaj te moto, może któreś Ci się spodoba: Yamaha DT, Rieju RRX/SMX/RR/MRT, Peugeot XPS, Beta RR, Derbi Senda, Aprilia SX/RX, Gliera SMT/RCR.
    W porównaniu do tych chińskich 50’tek są znacznie mocniejsze i dużo wytrzymalsze. Jeśli Ci się by któryś spodobał to można znaleźć używkę w miarę świeżą w tej kwocie 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button