Zakup motocykla 125 -derbi gpr

Witam, przymierzam sie do zakupu swojego pierwszego motocykla. Ogolnie szukam czegos w swojej okolicy + 100 km za ok. 7tysiecy . Znalazlem ciekawa oferte i bylem nawet na testach jednak sam nie za bardzo sie znam czy znalazl by sie jakis dobry czlowiek, ktory moglby ocenic oferowany motor ktorym jestem zainteresowany?

"Derbi Gpr z 2007 roku. Z przebiegiem 25 tysiące i nadal rośnie.
-Silnik Yamahy-fabrycznie montowany w tych modelach ,
-spalanie 4-7l na 100 km.
-Motocykl jest po remoncie,części jakie zostały wymienione to :
*tłok Vertex
*nowa korba Proxa
*honowanie cylindra
*Nowe łożyska i uszczelniacze na całym silniku
-silnik przeszedł porting oraz flow (powiększenie kanałów)
sportowy wydech gianneli
Z wizualki:
-sportowe krótkie łamane klamki

  • szyba podwyższona (z garbem) marki puig
    -wypolerowany wachacz
    -rama i lagi obklejone folia carbon 5d
    -pomalowane dekle silnika oraz śrubki
    -kierunki LED
  • przyciemniona lampa tył
    -naklejone paski na kołach
    -Lakier posiada pęknięcia czy drobne ryski lecz jest w 100% oryginalny, w koncu motocykl nie jest nowy
    Motocykl jest w moim posiadaniu już od jakiś 4 lat .
    Został przeze mnie składany od podstaw.
    Silnik został rozebrany przy 18 tys. w celu wymiany tłoka na wossnera (zalecane katalogowo zmiana tłoka co 8,10tys) lecz w wossnerze przy 20 tys zapiekły się pierścienie . Silnik został rozłożony na czynniki pierwsze ,zostały wymienione wszystkie łożyska i uszczelniacze . Przeszedł porting,flow oraz honowanie zrobione przez firmę Frez-mot. Sercem jest tłok Vertex . Kompresja 11B
    Przebicie korby na Proxa.
    Dodatkowo została zmieniona dysza w gaźniku na 320 ,oraz kupiony filtr powietrza marki stage6. Został zakupiony sportowy wydech gianelli.
    Regularnie są wymieniane olej i płyn chłodniczy (co sezon)
    Wymieniona została chłodnica wraz z wężami oraz króćcem wody (na głowicy) . Jezdzona na oleju motul 710 2t.
    Wymieniony napęd na DiDa wraz z zębatkami Jt.
    Na silnik siadły wszystkie nowe uszczeleczki. W sprawie hamulców przód brzytwa! Tył wymienione zostały klocki na gold,lecz nadal nie ma hamulca :confused:
    Gdy motocykl został dopieszczony mechanicznie ,wtedy dodałem coś od siebie do wyglądu.
    Lakier jest oryginalny , jest gdzie nie gdzie porysowana, wadą tego modelu jest plastikowy bak, który ma pęknięcia.
    Został wypolerowany wachacz na lustro ,rama i lagi oblejona w carbon 5d (wygląda jak hydrografika )
    Pomalowałem dekle silnika na czarny połysk z dodatkiem czerwonych śrubek- pięknie się to komponuje.Zmieniłem kierunki tył LED. Została kupiona sportowa podwyższona szyba marki Puig.
    Wymieniłem klamki na krótkie z regulacją . Lampa z tyłu została przyciemniona folią. Nowe opony Pirelli diablo Rosso II.
    brak lusterek i kierunków z przodu. Dla podkreślenia całości na koła zostały naklejone czerwone paski oraz zostały pomalowane zaciski na kolor czerwony. "

Sam mam 23 lata 185 cm wzrostu i 70kg wagi, czy przedstawiona oferta jest warta uwagi? Myslalem tez o yamaha yzf r125 i aprila rs . Z gory dziekuje za wszelka pomoc, pozdrawiam Artur

czyli krótko mówiąc ta:
https://www.olx.pl/oferta/derbi-gpr-125-okazja-nie-rs-mito-nsr-cbr-CID5-IDlYbB8.html#7cb1566294

Tak to ta oferta

nie ocenia się motocykli ze zdjęcia tylko na bezpośrednich oględzinach. zdjęcia mogą być śliczne a w naturze to zajechany złom