Zakup Kymco Agility 125 - warto?

Znalazłem na Allegro taki oto skuter:
http://moto.allegro.pl/kymco-agility-125-i1959275995.html

Chciałbym się dowiedzieć, jak oceniacie zewnętrzny stan, technicznie z opisu właściciela, przebieg itp. Mi się bardzo podoba, wymiarami też idealne - ale nie wiem jak przebieg ponad 12tyś km wpłynie na stan i żywotność tego skutera.
I oczywiście pytanie o cenę, czy nie jest wygórowana.

miał trochę kontaktu z deszczem, być może nocował pod chmurką.
12tys to jest żaden przebieg

duży plus to szyba i kufer
można by obejrzeć na żywca

Sprzedający dobrze go opisał.
Przyjedź zobacz i sie zdecyduj bo ze strony internetowej nie usłyszysz silnika :D
Powodzenia i PZDR

Z tego co się dowiedziałem od maila właściciela to skuter był w tej chwili w zimowaniu, czyli nie niszczał na dworze.

Natomiast ze zdjęć widzę, że ma krzywą tę plastikową osłonę od wiatru, sporo w jedną stronę.

P.S. widziałem, że już nie produkują Agility 125 w tej wersji, czy wiecie może jaki był powód zaprzestania sprzedaży tego modelu? Agility 50 w nie zmienionej formie jest przecież sprzedawana nadal.

Jeśli chodzi Ci o tą przeźroczystą plastikową osłonę to to jest normalne że jest ustawiona pod kątem. Mało w których skuterach ( o ile wcale ) owiewka jest ustawiona pod kątem.

klokocix jedź obejrzeć go, moim zdaniem warto

Jeśli Ci się podoba i chcesz 125cc to jedź oglądnij.

Co do tego zdania sprzedającego "Passaty 1.9TDI robi jak chce ze świateł", to chyba passat mu się z rowerem pomylił. Bo passat jakiegoś słabego przyspieszenia nie ma, a skuter 125cc to nie jest nie wiadomo co.

Agility 125 z tego co wiem ma dobre odejście, więc z autami ma szanse duże, aczkolwiek czy z Passatem też-nie wiem :D Wiesz, dużo osób pisze że 50ccm biorą auta to wiesz, jeszcze mniej prawdopodobne.

Vezyr "branie auta" to sztuka nie jest. Zależy oczywiście od kierowcy. Przecież jakby takim passatem naprawdę depnął to by 125cc nie było widać w ogóle. A jak ktoś oszczędnie startuje to i 50cc go weźmiesz.

"P.S. widziałem, że już nie produkują Agility 125 w tej wersji, czy wiecie może jaki był powód zaprzestania sprzedaży tego modelu? Agility 50 w nie zmienionej formie jest przecież sprzedawana nadal"
Z tego co wiem skuterki te są nadal produkowane, po prostu do nas importer przestał je sprowadzać, można je kupić wciąż np w Czechach.
Osobiście polecam, w zeszłym tygodniu sam takiego nabyłem (2006r. za 2400,- trochę mniejszy przebieg, też z kuferkiem), przy mojej wadze ok.105kg rozpędza się do licznikowych 95km/h, kierowcy mają naprawdę fajne miny jak zostają z tyłu na światłach :) Czaiłem się na ten model chyba z rok, w końcu trafił się dobry egzemplarz, teraz czekam na wiosnę.
Pozdrawiam

btw tym skuterem pojadą 2 osoby?