Zakup Kymco Agility 125 – warto?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Zakup Kymco Agility 125 – warto?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe beduin beduin 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Znalazłem na Allegro taki oto skuter:
    http://moto.allegro.pl/kymco-agility-125-i1959275995.html

Chciałbym się dowiedzieć, jak oceniacie zewnętrzny stan, technicznie z opisu właściciela, przebieg itp. Mi się bardzo podoba, wymiarami też idealne – ale nie wiem jak przebieg ponad 12tyś km wpłynie na stan i żywotność tego skutera.
    I oczywiście pytanie o cenę, czy nie jest wygórowana.

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

miał trochę kontaktu z deszczem, być może nocował pod chmurką.
    12tys to jest żaden przebieg

duży plus to szyba i kufer
    można by obejrzeć na żywca

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe ApRiLiA
    ApRiLiA
    Użytkownik

Sprzedający dobrze go opisał.
    Przyjedź zobacz i sie zdecyduj bo ze strony internetowej nie usłyszysz silnika 😀
    Powodzenia i PZDR

Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Z tego co się dowiedziałem od maila właściciela to skuter był w tej chwili w zimowaniu, czyli nie niszczał na dworze.

Natomiast ze zdjęć widzę, że ma krzywą tę plastikową osłonę od wiatru, sporo w jedną stronę.

P.S. widziałem, że już nie produkują Agility 125 w tej wersji, czy wiecie może jaki był powód zaprzestania sprzedaży tego modelu? Agility 50 w nie zmienionej formie jest przecież sprzedawana nadal.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jeśli chodzi Ci o tą przeźroczystą plastikową osłonę to to jest normalne że jest ustawiona pod kątem. Mało w których skuterach ( o ile wcale ) owiewka jest ustawiona pod kątem.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

klokocix jedź obejrzeć go, moim zdaniem warto

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Jeśli Ci się podoba i chcesz 125cc to jedź oglądnij.

Co do tego zdania sprzedającego „Passaty 1.9TDI robi jak chce ze świateł”, to chyba passat mu się z rowerem pomylił. Bo passat jakiegoś słabego przyspieszenia nie ma, a skuter 125cc to nie jest nie wiadomo co.

o
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Agility 125 z tego co wiem ma dobre odejście, więc z autami ma szanse duże, aczkolwiek czy z Passatem też-nie wiem 😀 Wiesz, dużo osób pisze że 50ccm biorą auta to wiesz, jeszcze mniej prawdopodobne.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Vezyr „branie auta” to sztuka nie jest. Zależy oczywiście od kierowcy. Przecież jakby takim passatem naprawdę depnął to by 125cc nie było widać w ogóle. A jak ktoś oszczędnie startuje to i 50cc go weźmiesz.

o
    Zdjęcie profilowe buthek
    buthek
    Użytkownik

„P.S. widziałem, że już nie produkują Agility 125 w tej wersji, czy wiecie może jaki był powód zaprzestania sprzedaży tego modelu? Agility 50 w nie zmienionej formie jest przecież sprzedawana nadal”
    Z tego co wiem skuterki te są nadal produkowane, po prostu do nas importer przestał je sprowadzać, można je kupić wciąż np w Czechach.
    Osobiście polecam, w zeszłym tygodniu sam takiego nabyłem (2006r. za 2400,- trochę mniejszy przebieg, też z kuferkiem), przy mojej wadze ok.105kg rozpędza się do licznikowych 95km/h, kierowcy mają naprawdę fajne miny jak zostają z tyłu na światłach 🙂 Czaiłem się na ten model chyba z rok, w końcu trafił się dobry egzemplarz, teraz czekam na wiosnę.
    Pozdrawiam

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie