Zakończenie lata sosnowiec 16 października 2010

Więcej info na: http://motokraina.pl/imprezy/295/zaglebiowskie-zakonczenie-sezonu

"Radny miasta Sosnowca, SM "HUTNIK" oraz PitStop Sosnowiec zapraszają całą brać motocyklową 16.10.2010 do Sosnowca na "Plac Papieski" (PEKIN) na zakończenie sezony motocyklowego 2010 pod hasłem BEZPIECZNA DROGA.
Impreza będzie skierowana do najmłodszych mieszkańców regionu.
Nie zapomnimy też o naszych żołądkach, uszach i innych atrakcjach.
Dla motocyklistów będzie przygotowany gorący bigosik i pieczywko FREE.
Impreza rozpoczyna się ok 12.00 ale my , motocykliści spotykamy się o 13.00 na parkingu ul.Kresowa przy hoteli ARIA w Sosnowcu skąd ok. 13.30 ruszymy paradą przez 4 miasta (Sosnowiec,Czeladź,Będzin,Dąbrowa Górnicza) aby dotrzeć na miejsce i wspólnie mile spędzić czas. Plakat i mapka przejazdu w najbliższym czasie. Czekamy na Was. Zamawiajmy pogodę. "Lewa w górę"

"

Jestem za i będę - kto chętny ze skuterowo.com - pisać w tym temacie.

Jezeli pogoda i sprzet dopisze, to prosta sprawa, ze bede. Wkoncu moja miescina ;p

Jak zdaze zrobic przeglad i dolkadnie zbadam droge to wpadne ;]

Wodzu mam male pytanie do ciebie mowiles ostatnio ze jezdzisz z Czeladzi do Zabrza to mam pytanko jezdzisz przez Rude Slaska czy przez Zaborze ?

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Zabrze%2C+Tyska&loc2=Sosnowiec%2C+Kresowa&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=

Chyba ciezko bedzie trafic ;/

Ja mam nadzieje że też będe :D Musze skołować dobre wiertło do wiertarki żeby jedną śrube wykręcić wkładam silnik i można jechać :D

A skad jestes Jasiu ?

Z Czeladzi :D

Kurcze tak mysle nad tym przegladem i nie wiem czy zdaze pozatym w sobote ma porzadnie padac ;/

Jak by co bedzie ktos z was jechal ul. Chorzowska ta glowna ? Jak bede wiedzial czy pojade napewno to dam znac mozna sie zebrac gdzies i pojechac ekipa skuterowo.com :D

no mam nadzieje, że będe, silnik wsadziłem tylko nie mam jak zamontować tłumika :D

Kapuchon - spinasz się ... nieraz walilem trase Sosnowiec-Gliwice skuterem, zawsze jechalem przez Zabrze, nastepnie DTŚ w kierunku katowic i potem trasa do sosnowca. Nigdy nie bylo zadnego przypalu ;p.

A jak boisz sie jechac DTS i trasa, to jedz przez Bytom .. glowna droga wprowadzi Cie do Czeladzi i tam mozna sie spotkac ;p.

Jeszcze nie jestem pewny czy pojade ale jakby co to dam ci znac to ugadamy miejsce i godzine gdzie sie spotkamy i wbijemy tam razem :]

OK przeglad jutro o 10.30 wiec jak nie bedzie padalo to pojade i teraz trzeba by bylo sie ugadac gdzie sie spotkamy ;] Ogladalem na zumi i widze ze do Czeladzi powinienem spokojnie zajechac Patryk moze dasz jakas propozycje gdzie w Czeladzi mozemy sie spotkac najlepiej jakbys wskazal jeszcze to miejsce na zumi.

Sory za ortografie ale nie mam polskich znakow ;/

Jak bys jechal przez Bytom, to jak wpadniesz do Czeladzi, to zaraz za swiatlami masz statoil . Tam mozna sie spotkac.
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&ie=UTF8&q=statoil+czelad%C5%BA&fb=1&gl=pl&hq=statoil&hnear=Czelad%C5%BA&view=map&cid=6963447876763401858&iwloc=A&ved=0CFIQpQY&sa=X&ei=7Pe1TNQN1d2wBr-i1O8L

No jak bede jechal to tylko przez Bytom bo to najprosciejsza droga i praktycznie nie ma sie gdzie zgubic. Jak tam zbieramy sie o 13 to na tym Statoil bysmy mogli byc kolo 12.40 pasuje ci ?

Jasne.

To ja też mam nadzieje że będe:D Tylko pojedziecie ze mną wolniej? bo ja docieram jeszcze :P

Ja tam i tak mam 139qmb jak wiecie jest to 4t jeszcze z blokadami bo mam gwarancje. Do 40 sie wolno zbiera ale pozniej juz leci ;] vmax 70 na prostej ale chwilke czasu potrzebuje na rozpedzenie sie ;] Dobra to zajrzyjcie tutaj w piatek to dam wam znac czy bede. Jak co to jestesmy ugadani. Sobota 12.40 Statoil w Czeladzi. Poznacie mnie po naklejce skuterowo.com, kasku AGV i tablicach SZ ;] Aha mam nadzieje ze Patryk dobrze znasz droge z tego statoil na miejsce zbiorki czyli ul. Kresowa chyba ze mam wziac mapke xDD

Znam droge na pamiec z zamknietymi oczami ;p.
Bez przesady ; DD .. wkoncu moje okolice ;d.

Spoko ja mam ten sam silnik ;p Tylko nowy cylek i docieram :)

Witam.

"Kapuchon" - sorki za brak odpowiedzi ale dopiero teraz jestem dostępny :) Ktoś mnie wyręczył :) Dzięki (p.s. - jadę przez Rudę Śląską)

WODZU jest o 12.30 koło myjni na Statoilu :)

Pozdrawiam