Zainteresowania / Hobby

Skoro jest nas coraz więcej to może się okazać, że ktoś ma podobne do Ciebie zainteresowania lub hobby:) (nie koniecznie związane tylko ze skuterem :P )

Interesuję się głównie koleją. Z tym też wiąże się moja specjalizacja na uczelni. Oglądanie, robienie fotek pociągom i nie tylko, to norma. Dodatkowo zbieram materiały na zrobienie makiety kolejowej w skali H0.

Hihhihih, to znaczy, że marzysz o tym, aby zostać maszynistą? :mrgreen:

ja wedkarstwem :)

Akurat specjalność to Logistyka Transportu Kolejowego. Po tym mogę być dyspozytorem ruchu, czyli tym który siedzi na stacji i kieruje pociągami :P

Ja interesuje się ogólnie motoryzacją i trochę telefonami oraz sportem (głównie piłka nożna)

wojtas jak bedziesz pracowal w zawodzie daj znac.. jak bede jechal pociagiem moze mi znizke zalatwisz:)

Dogadamy się jakoś :)

Własna dziewczyna/telefony kom/fotografia.

No nie, ten znak może się wreszcie rozpadnie :D

Geologia- Poszukiwanie złóż
Żeglarstwo
Moto
Muzyka

Muzyka, media, internet, pozycjonowanie, php, html, nowinki technologiczne, gadżety, moto :D

Informatyka
Zespół ludowy
Perkusja
Akrobatyka ::)

Koszykówka i motoryzacja:D

Modelarstwo :)

Miki6830 wrote:

Modelarstwo :)

Sklejasz samoloty, statki?

Ja jak byłem nastolatem to bawiłem się w to i zawsze miałem posklejane wszystkie palce. Prócz tego, wiecie którego...:D

po tym co napisałeś, stwierdzam że to dość niebezpieczne hobby!;p

Leszek wrote:

Miki6830 wrote:
Modelarstwo :)

Sklejasz samoloty, statki?
Ja jak byłem nastolatem to bawiłem się w to i zawsze miałem posklejane wszystkie palce. Prócz tego, wiecie którego...:D

Nie wole kupić gotowce ;) Ale czasem jakąś małą rzecz zrobie ;)

Od niedawna fotografia

adas22 - widze ze takie zainteresowanie jak ja :wink:.
Masz jakiś dobry sprzęt do tego ? ;>