Zagadka od Vezyra-chińska elektryka.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #40623 Reply
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18

Witam dziś zmieniłem cylek w Romecie na 50ccm.Chciałem odpalić-nic.Coś z komprechą.Iskra była, ale głowica krzywo.Ok, dokręcone-dalej nie pali.Iskra z kopa jest, zaś z elektryka zniknęła.Tak, tego jeszcze nie grali.Fakt że na deszczu robiłem-może wyschnie, ale co to mogło być?Na 2 module to samo.Wiecie może?

#40624 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

od deszczu, daj wyschnąć i powinno działać ;p

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#41114 Reply
    remusM
    Użytkownik
    • 7

deszcz + chińczyk = zawsze wielka niewiadoma

#41570 Reply
    marbryl1
    Użytkownik
    • 1

to nie wina chinczyka tylko mechanika

#41582 Reply
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18

Chłopczyku przez neta to może mocny jesteś, takie komentarze to sobie wsadź gdzieś.Tym bardziej po takim czasie.

Skuter działa, ojciec ze mną rozkręcił cyl, złożyliśmy i… iskra się pojawiła.Niestety garażu brak a musiałem jak najszybciej robić, z ojcem go drugi raz robiliśmy też w deszcz i działa 😀

#41584 Reply
    bitronxp1
    Użytkownik
    • 31

miałem kiedyś coś takiego w nocy niezle lało i skuter zalało , rano wstałem odpaliłem pochodził trochę dobra jadę z 1km przejechałem i stanołem na skrzyżowaniu i mi zgasł i nie mogłem go odpalic ani z kopki ani z rozrusznika jak juz miałem dość tego kopania to trudno dojade z górki na luzie z powrotem do domu .postał na słońcu cały dzień jak wróciłem z pracy to za pierwszym razem odpalił .Myślę ze było jakieś zwarcie

#41587 Reply
    P_A_T
    Użytkownik
    • 1

Dokładnie chińskie skutery z wodą się po prostu nie lubią i nikt tego nie zmieni, mój jak postoi około 1h na deszczu takiej nie ulewie to musi kilka dni chodzić zanim wszystko wróci do normy ;d

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zagadka od Vezyra-chińska elektryka.
Twoje informacje:

Back to top button