Zadania/pogadanki/dyskusje – O szkole :D

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zadania/pogadanki/dyskusje – O szkole :D

Ten temat zawiera 47 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 48 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siema
    moze ktos mial stycznosc z programem logo komeniusz i umieć zrobić rozne zadania. ja muszę zorbic Zadanie 3 . proszę o pomoc jak ktos umieć to zrobić to niech mi wysle wszystkie procedury

Anonimowy

google.pl i jazda. Ja tak robiłem. Gdybyś w zeszłym roku to chciał to bym Ci ogarnął ale już nie pamietam zabardzoo

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Na google nie ma tych dywanów :/

Anonimowy

przecież to jest banał… Weź zrób i umiećść gdzieś dla kolejnych leni 😀

Anonimowy

Co to w ogóle to logo komeniusz jest i po coś pytam bo i tak nonsens

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Chmm…. Nie wiem, ale podejrzewam, że to durny program, którym się bawią na informatyce i rysują obrazki różne i chyba tylko pewnie po to istnieje…

Anonimowy

dokładnie, to taki bajer gdzie się układa algorytmy, czyli tak jakby ciągi poleceń i z tego się rysują rozne figury. miałem to na informatyce z 3 miechy temu ale ze spr i tak dostałem 1 bo nikomu się niehciało tego robic xD

Anonimowy

ja to miałem w 3 podstawówki z takim zajebistym nauczycielem. I fajne to wtedy było… Teraz już bym się w to nie bawił…

Anonimowy

Ja chyba wczoraj w bibliotece zadawałem temu czemuś pytania i on tak głupio odpowiadał, np. mówię „twoja stara” a on „mówiszł” i tak dalej.

Anonimowy

głupi program, nudny i bezsensowny.
    niby uczy programowania… ale w jakim języku?!
    takie „programowanie” można robić… w podstawówce.
    to się do niczego nie przyda, lepiej się uczyć PRAWDZIWEGO programowania w C++ lub chociaż zwykły html do robienia stron, dużo pożyteczniejszy. Logo Komeniusz nie jest do niczego potrzebny…

tak jak uważam i już.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 48 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie