Zacisniety hamulec

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam.
    Mialem ostatnio maly wypadek na skuterze a mianowicie hamulec mi się zablokowal i się wywrocilem. Nie wiem czy za mocno nacisnalem hamulec czy cos i on się zablokowal i teraz caly czas hamuje. Co muszę zrobić zeby to naprawic?

Anonim
    Gość

Rozumiem że hamulec tarczowy? Jeżeli tak to wyciągnij klocki i sprawdź ich stan. Możesz też spuścić płyn hamulcowy i wlać nowy. Zobacz też czy zacisk prawidłowo działa ;]

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Tak hamulec tarczowy

Anonim
    Gość

próg się zrobil prawdopodobnie na klocku i się zakleszczył w tarczy ;p ile najechałeś na tych klockach ? ^^

Anonim
    Gość

W który kole jak przednim to nie muszi spuscac oleju bo pusneij c** odpowiterzac
    najlebiej odrkec przy kole z

Anonim
    Gość

musisz odpowietrzyc 😛 tam przy zacisku wystaje taki metalowy prencik jakby i musisz go odkrecic i nacisnac hamulec ;D

Anonim
    Gość

a moze poprostu tloczek ci się przyblokowal ?? rozkrec zacisk nasmaruj tloczek i będzie git mialem to samo w speedzie

Anonim
    Gość

Mam tak ze nie mogę go nacisnac bo jest jakby od razu nacisniety a np swiatlo stopu się swieci caly czas. To jest tylny hamulec.

Anonim
    Gość

to coś przy klamce hamulca się zablokowało
    najpewniej pomka bo cały czas się stop świeci

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button