Zacisniety hamulec

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zacisniety hamulec

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.
    Mialem ostatnio maly wypadek na skuterze a mianowicie hamulec mi się zablokowal i się wywrocilem. Nie wiem czy za mocno nacisnalem hamulec czy cos i on się zablokowal i teraz caly czas hamuje. Co muszę zrobić zeby to naprawic?

Anonimowy

Rozumiem że hamulec tarczowy? Jeżeli tak to wyciągnij klocki i sprawdź ich stan. Możesz też spuścić płyn hamulcowy i wlać nowy. Zobacz też czy zacisk prawidłowo działa ;]

Anonimowy

Tak hamulec tarczowy

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

próg się zrobil prawdopodobnie na klocku i się zakleszczył w tarczy ;p ile najechałeś na tych klockach ? ^^

Anonimowy

W który kole jak przednim to nie muszi spuscac oleju bo pusneij c** odpowiterzac
    najlebiej odrkec przy kole z

Anonimowy

musisz odpowietrzyc 😛 tam przy zacisku wystaje taki metalowy prencik jakby i musisz go odkrecic i nacisnac hamulec ;D

Anonimowy

a moze poprostu tloczek ci się przyblokowal ?? rozkrec zacisk nasmaruj tloczek i będzie git mialem to samo w speedzie

Anonimowy

Mam tak ze nie mogę go nacisnac bo jest jakby od razu nacisniety a np swiatlo stopu się swieci caly czas. To jest tylny hamulec.

Anonimowy

to coś przy klamce hamulca się zablokowało
    najpewniej pomka bo cały czas się stop świeci

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie