Zacisk przód

Hello, potrzebuje jakiegoś schematu budowy zacisku przedniego w ws50 bo mam problem z wyciekiem płynu. Widział ktoś albo ma jakiś? Bo nigdzie nie mogę znaleźć:)
*
Czy jednak bardziej opłacalna jest wymiana całego zacisku niż regeneracja?

pomożecie?;)

schematu nie mam,ale i po co 5 części na krzyż co sie mogło zepsuć to oring na tłoczku
http://allegro.pl/zacisk-hamulca-zipp-neken-gb-street-romet-ws-junak-i4647916289.html

Hmm, no w sumie masz racje;)
*
a trzeba jakieś specjalne narzędzia czy w warunkach domowych da sie to zrobić?;)

da się w domu bez problemu wyjmujesz klocki pompujesz klamką dolewając płynu do zbiorniczka i sam wyskoczy.nie podkładaj tam czasem palca!

A ja mam schemat zacisku hydraulicznego dla tarczy z jednym tłoczkiem w... Hondo-Chinolo-Tajwańcach.
...
http://zapodaj.net/0578c43e09149.jpg.html
-
Młody i przyczaj se wreszcie te kocie ruchy jakie masz uczynić, a potem ostro atakuj tę swoją biegówę. I rób to niemal z namaszczeniem. Ma to jeździć jak trzeba i hamować jak należy. Tyle i aż tyle.
-
Inaczej ci kiedyś powiem, że maszyna by sama szła... jeno jej gwizda, ale serwisant i kierownik zarazem to była taka...
-
Kumasz tę czaczę? Jarzysz jeszcze neona? C*nie? Oddaj może to do miejscowego mechanika jak tego sam jeszcze w całości nie ogarniasz.

Sosnowy_dzia... napisał:

Kumasz tę czaczę? Jarzysz jeszcze neona? C*nie? Oddaj może to do miejscowego mechanika jak tego sam jeszcze nie w całości nie ogarniasz.

Miejscowy mechanik to ja jestem, niestety^^ Może to i dziwne ale nie robiłem jeszcze przy hamulcach wymiany tłoczka:P

Sosnowy_dzia... napisał:

A ja mam schemat zacisku hydraulicznego dla tarczy z jednym tłoczkiem w... Hondo-Chinolo-Tajwańcach.
...
http://zapodaj.net/0578c43e09149.jpg.html
-
Młody i przyczaj se wreszcie te kocie ruchy jakie masz uczynić, a potem ostro atakuj tę swoją biegówę. I rób to niemal z namaszczeniem. Ma to jeździć jak trzeba i hamować jak należy. Tyle i aż tyle.
-
Inaczej ci kiedyś powiem, że maszyna by sama szła... jeno jej gwizda, ale serwisant i kierownik zarazem to była taka...
-
Kumasz tę czaczę? Jarzysz jeszcze neona? C*nie? Oddaj może to do miejscowego mechanika jak tego sam jeszcze w całości nie ogarniasz

normalnie twoje posty rozpier,,,, mi konstrukcję :D Ale dawaj dalej mam polewkę że niema bata.

Na początku otwierając każdy temat, w którym się wypowiadał w/w użytkownik śmiałem się do bólu. Po jakimś czasie zaczęło to być nudne, a na końcu wkurwiające.
Sosnowy_dziadek, Chinol180 - Czy jak tam sobie wolisz. Czy Ty masz coś nie po kolei w głowie?
Chłopak pyta się konkretnie, a Ty wyjeżdżasz od namaszczenia, przez gwiazdy, kierownika, kończąc na czaczy, neonach, oraz pisząc głupi kawałek tekstu aby oddał do mechanika. Jeżeli by chciał oddać do mechanika, to już by to zrobił. On chce sobie sam to naprawić.

Mam pytanie - Ile jeszcze będziesz zakładał nowych kont na tym forum? Jak dużo jeszcze będziesz pisał o gównie o dupie Maryni?

Na taki przypadek jest termin medyczny - osobowość mnoga. Toczy się w nim walka o prymat jednej tych tożsamości. Prorokuję, że powstanie taki temat, w którym będzie toczyć dyskusję z samym sobą (w kilku/kilkunastu formach) i ten, który zwycięży pozostanie na stałe. Był o takim przypadku nawet film, mianowicie "Identity", zakończenie jednak nie napawa optymizmem :(

Nie rozumiecie.
To jest KOT. Kot ma 9 żyć. Nigdzie nie jest napisane że jego 9 żyć nie może istnieć jednocześnie i że każde życie ma być kontynuacją tej samej osobowości.

Zaprzedałem duszę diabłu i mam już tych żyć... aż 18. I jest z tym zupełnie gites teraz.
-
Braciak się trochę pewnie na mnie wpieni jak już wróci z tego UK, ale olewam ten system.
Będzie co będzie, albo i nic nie będzie, bo kto mu cokolwiek wygada? Na PW mu może ktoś wyśle jakiegoś linka? Eee tam.
Ja nic o tym nie wiem.
-
Mam pokój po nim (prawie już na własność), mam jego kompa do mojego użytku, linki z jego notatnika, etc.
-
Tak, jestem tym zwykłym KOTEM. Jestem tym i tamtym i nawet zupełnie nikim ważnym. Siedzę tutaj i czytakuję, zazwyczaj na różne inne FORMY ŻYCIA i próbuję nawiązać z nimi jakiś KONTAKT.
-
Jest to dla mnie teraz znacznie łatwiejsze niż sam przypuszczałem.

Możesz się świadomie przełączać pomiędzy bytami czy zachodzi to niezależnie od Ciebie? Każde z nich ma indywidualne zdolności niedostępne dla innych? Kurczę tyle pytań ciśnie się na usta...

Jak tam prace nad zaciskiem postępują?

będzie kasa prace ruszą^^ Bez kasy ani rusz^^ A że tylko zmieniałem olej jednemu gościowi to dużo kasy nie było i już jej nima;) Takie jarzenie neona:D

Hamulce trzeba zawsze jakieś mieć.
-
Seba, a to ty już masz ZNOWU jakiekolwiek tam hamulce pod swoją prawą i lewą łapką?
Bęben, tarcza czy już tylko ci zostało hamowanie butem lub nawet... chamowanie się z tymi innymi bytami tutaj?
-
Fajne jednak jest to forum. Lubię to!

Sosnowy_dzia... napisał:

Zaprzedałem duszę diabłu i mam już tych żyć... aż 18. I jest z tym zupełnie gites teraz.
-
Braciak się trochę pewnie na mnie wpieni jak już wróci z tego UK, ale olewam ten system.
Będzie co będzie, albo i nic nie będzie, bo kto mu cokolwiek wygada? Na PW mu może ktoś wyśle jakiegoś linka? Eee tam.
Ja nic o tym nie wiem.
-
Mam pokój po nim (prawie już na własność), mam jego kompa do mojego użytku, linki z jego notatnika, etc.
-
Tak, jestem tym zwykłym KOTEM. Jestem tym i tamtym i nawet zupełnie nikim ważnym. Siedzę tutaj i czytakuję, zazwyczaj na różne inne FORMY ŻYCIA i próbuję nawiązać z nimi jakiś KONTAKT.
-
Jest to dla mnie teraz znacznie łatwiejsze niż sam przypuszczałem.

Wydaje mi się, że tak na prawdę nie masz żadnego brata, napisałeś to, aby zrobić sobie jakąkolwiek wymówkę. Sam kiedyś robiłem tego typu historie, np. w grach po banie, ale wtedy byłem w wieku 10 lat. Może rozważ wizytę u psychologa?

Użytkownicy - Nie jestem psychiatrą, ani nawet psychologiem, ale sądzę, jak pewnie wielu z was, że dany użytkownik, jest... "Normalny inaczej".
Proponuję w ogóle nie zwracać na niego uwagi, niech nie ma tej satysfakcji, że jest hmm.. jak by to ująć - "ważniejszy", "ważny" ?.

Właśnie odkryłeś... Chińską Republikę Ludową. WOW.
-
Tak, tak, ty też jesteś tutaj BARDZO wyjątkowy. Witaj w klubie... ZAKRĘCONYCH INACZEJ.
-
Ej, Krzychu, a ty się do nas nie przyłączysz? Daniel już dawno jest w tym klubie. NO CHYBA.
-
No dobra, Seba też. Benek się już z niego wypisał, ale wierzcie mi... jakoś przeboleliśmy tutaj tę wielką stratę.
-
Btw. Tee, młody, ja to mam taką małą i podobno nawet jednak metalową płytkę w tej swojej głowie, a ty mi teraz mówisz, że to tak bardzo widać po tych wszystkich moich wpisach tutaj. SZACUNEK.

Dobra, czyli sytuacja tak wygląda: gruba uszczelka wporządku mniejsza wygląda jakby od innego tłoczka była, większa średnica. Tak powinno być?;) Bo chyba powinny być równe uszczelki?;)
*
Edit. mam coś takiego: http://zapodaj.net/4013406710c98.jpg.html
a \'naprawczy\' wygląda tak: http://allegro.pl/zacisk-hamulca-zipp-neken-gb-street-romet-ws-junak-i4742356157.html
Więc o co biega? Co dalej począć;)

Doradcie co zrobić panowie;)