Zabrany dowód – czy słusznie ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #214715 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

a wiec tak zabrano mi dowód . No to miałem tam pare uczynków opona łyska brak kierunków itp . Ale co najważniejsze brak licznika no ale dobra . zrobiłem wszystko i tak pojechałem do przegladu i pytam się czy przejedzie a on mówi , że nie bo skuter nie musi mieć licznika a ja mam na tej kartce co daja z Policji jest napisane brak licznika . Wiec pokazał mi taka książkę i przeczytałem 1 stronę . A wiec jako iż jestem dość porywczy to kita na policjie i wpadłem tam , pokazałem kartę tą zamiast dowodu to wyśmiali mnie ale po chwili powiedziałem to niech pan pokaże mi na jakiej podstawie został tam wpisany brak licznika (trochę po badzie pojechałem) ale zaprosił mnie do pokoju wyciągnął kilka ksiąg i z 15 minut szukał no i co się okazało , że motorower może ale nie musi mieć licznika był to jakiś pan Naczelnik . A więc Naczelnik powiedział , że za 10 minut powinni przyjechać Ci co zabrali mi dowód . no dobra mineło ponad 2 godzinny no przyjechali i pytam się a od razu na miejscu zj*eb dostałem , że co ja sobie wyobrażam decyzcje policjanta podważać itp zlał mnie konkretnie był beszczelny wobec mnie . Ale widocznie mam racje , więc wbiłem tam na komendę i patrze a tam 6 osób patrzy w kodeks i szukaja i wyszedł do mnie już inny policjant i powiedział ’ skuter od nowosci miał jakiś licznik i tyle ” a przecież skuter nie musi być wyposażony w licznik . CO wy o tym sądzicie bo jakoś wydaje mi się ze mam racje (sory za błedy ale stres..) ale przeglad zrobiłem kupiłem licznik za 25 zł…

na przyszlosc lepiej nazywaj tematy-regulamin !
    KruczeK

#214716 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Motorower nie musi mieć licznika, baa nawet kierunków nie musi mieć ani stopu.
    Musi mieć światło przednie i tylnie i sprawny 1 hamulec.
    Nic poza tym 🙂 reszta to sa dodatki ktore byc moga a nie musza 😉
    A policjanci to gnoje 😀

#214717 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

tylko dla czego ja mam być kozłem ofiarnym i musiałem zapłącic za przeglad i licznik . kurcze teraz wydrukuje cały kodeks i będę ze soba woźić

#214718 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

No to mi zabrali dowod w runnerce za to ze mam wydech za glosny -_- a stwiewrdzili to na ucho 🙄
    Policjanta nie przegadasz

#214719 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

masz racje ale on dopierdoli się do czego innego .. udowodnisz mu licznik , to dojebie się do opony .. z Policja nie wygrasz. Taka włąsnie jest kochana Polska policja sami dobrze nie znają prawa.. , ale ty jesteś ten ,,słabszy” przez co możesz im obturlać obkplepać i obtrzepać , z policją nie wygrasz…:( a Anglii tego nie ma ….

#214720 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

haa a ja jedna sprawe w sadzie z policja juz wygralem 😎

#214721 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

mr.Jeremy napisał:

kurcze teraz wydrukuje cały kodeks i będę ze soba woźić

Wino napisał:

Policjanta nie przegadasz

Ja wożę ze sobą kodeks i muszę powiedzieć, ze dobra rzecz 😀 tylko trzeba go znać, bo czasami można samemu się nieźle wsadzić… 😛

#214722 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Nawet jak się zdaje karte motorowerową i się jeździ na simsonie to kierunki to ręce ;p tak jak rowerem wskazujesz skręt. Więc to na pewno bezpodstawnie

#214723 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

ta… jak słucham takich historii to aż srać mi się chce 😐

mnie kiedyś policeman czepiał się za głośnego tłumika (next-r i stożek) i zapytałem się go czy słyszał kiedyś „seryjnego” komarka…

:573:

puścił mnie … 😆

mr.Jeremy, masz pcha 😕 trafiłeś na … (cięta riposta … prawda? 😀 )

powodzenia 😀

#214724 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Ale kicha :-/ a oddali ci dowód??

#214725 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Pies nie chciał wyjść na durnia to musiał ci za coś uje**ć tacy juz są.
    U mnie się sra*ą,że bez błotnika jeżdżę ; //

#214726 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

KruczeK napisał:

sprawny 1 hamulec.

weź lepiej na nowo poczytaj przepisy.

#214727 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

fakt, mozliwe ze pomylilo się mnie z rowerem…
    moj blad 😀

#214728 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

nie przeglad muszę zrobić i skuer rejestruje nawet dowodu nie bede odpierać bo po co mi stary jak mam umowe . tera tylko do skarbówki i aby nowy dowod dali a i przeglad mam juz na 2 lata 😛

#214729 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

W skarbowym mogą sprawdźić że zabrali ci dowód

#214730 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

No ale ja mam ta kartke co dowód zabrali ale mam fakture z przegladu który jest już na 2 lata i umowe też mam . Więc skarbowka potem starostwo i cieszyć się nowa rejestracja 😛 bo start dowód wysłali na sląsk xD

#214731 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

A ile by cię kosztówało odzyskanie dowodu?? Bo za rejestracje płaciłem 111,50zł a do rejestracji trzeba dać stary dowód, ubezpieczenie, umowę kupna i sprzedaży i tablicę znaczy ja tak miałem jak rejestrowałem squta w czwartek (4 dni temu).

#214732 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

KruczeK napisał:

fakt, mozliwe ze pomylilo się mnie z rowerem…
    moj blad 😀

drugi norvid hah xXD

#214733 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

?

chyba nie wszyscy wiedzą co to ma wspolnego z norvidem.
    moze wyjasnisz swoj skrot myslowy ?

poza tym moze warna za obrazanie adma ? wszystko zniose ale nrovid to chyba najwieksza obelga na tym forum.

muszę jeszcze sprawdzić co z tym hamulcem ale chyuba faktycznie się pomylilo mi z rowerem.

#214734 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Moto z tego co pamiętam musi być „wyposażony w 2 niezależnie od siebie działające hamulce” 🙂

#214735 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

a stopa nie powinien czasem też mieć na pewno?;p
    A co do tematu to niby zabrali niesłużenie, przynajmniej jeśli chodzi o licznik.
    udowodnisz im, ze się mylą to powiedzą, że za oponę zabrali i pozamiatane ;p
    nic z tym nie zrobisz już.
    może gdybyś tam na tym komisariacie był grzeczniejszy i spokojniejszy względem pałek to by szło coś wynegocjować, ale jak wparowałeś im z krzykiem na komisariat to niczego dobrego się teraz nei spodziewaj ;p

#214736 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Dobry się mafioz robisz , ja tam najpierw wbijam po ludzku mówię co i jak to mnie wyśmiali to się w tedy oburzyłem i powiedziałem aby mi pokazał gdzie jest tak napisane w tych ich kodeksach .

Co do dowodu nie będe go odbierać , bo na umowie mam brak karty pojazdu ale mam ta kartke z policji fakture ze skuter sprawny . Wiec opłacam ten podatek i do starostwa

#214737 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

No ciekawy jestem czy to przejdzie :-> jak co to napisz czy udało ci się drugi raz zarejestrować

#214738 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Podatek opłaciłem tzn nic nie płąciłem . Na umowie mam stempel z skarbówki jutro rano przerejestrowac

#214739 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Sprawa wygląda tak, że motorower nie musi mieć ani stopu, ani kierunków ani zegarów, pod warunkiem, że nie ma ich seryjnie. Jeśli seryjnie masz to montowane u Ciebie tego brakuje to mogą się przywalić.

#214740 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Ehh do tej pory jeszcze nie przerejestrowałem cały czas są problemy

#214741 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

A nie mówiłem? Ze skarbówka to nie tak łatwo będzie ;/ oni wszystko w komputerach zapisane mają i wiedzą że ten skuter jest już zarejestrowany. ;/ No chyba że jak jest teraz na ciebie to możesz spróbować na inną osobę przerejestrować.

Edit: Post 300 😛

#214742 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Dowód miękki już mam i blachy era 😀

Ale po wszystkich trudnościach stwierdzam , że Policja i Starostwo w Radomsku są nie douczeni . Tyle ile ja się nachodziłem i na dzwoniłem to głowa mała . Na dodatek dowód rejestracyjny wylądował w bielsku białej . Musiałem złożyć pisemne podanie o wydanie dowodu , no i jakoś poszło ale dowód doszedł do R-ska i nie chcieli go wydać . Więc znowu musiałem robić ksero wszystkich dokumentów i się udało . A co najlepsze dziś płace w starostwie 111.5 zł i na tym druku co dają moje nazwisko przekrecila babka a z tym ile motania było , ale się udało :)))))

Tera tylko ciorac na jednym kole

#214743 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

E no to gratulacje! 😀
    Ja też ostatnio płaciłem 111.5zł tyle jest standardowo chyba.
    Ile masz czekać na dowód??
    Mi kazali po miesiącu przyjechać po stały dowód i dalej jeżdżę na miękkim 😛

#214744 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

A ja płaciłem 120zł, ale ja mam dużą blachę.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zabrany dowód – czy słusznie ?
Twoje informacje:

Back to top button