Zablokowany moduł / różowy kabelek…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Zablokowany moduł / różowy kabelek…

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam problem ze zdjęciem blokady w Romecie 777. Sprawdziłem już 3 blokady: gaźnik-odblokowany (dekielek, iglica), w filtrze powietrza była ta rurka, tulejki na wario jeszcze nie sprawdźiłem. Zastanawia mnie fakt, że skuter jedzie v-max 50-55km/h. Jak dochodzi do 60 km/h jadąc z górki, przestaje mi reagowac na manetke. Czyli blokada jest jeszcze na module albo różowy kabelek. Mam moduł odblokowany czy zablokowany, ewentualnie z tym kabelkiem, są 3 widoczne różowe z białą lina wzdłuż.

Anonimowy

Modul zablokowany i nie kabelek tylko moduł do wymiany

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

I potem do nowego modulu wpiac te wszystkie wtyki, nawet z tym rozowym? Zastanawia mnie dlaczego tam jest mozliwosc wpiecia 6 kabli, a jest 5. Może mi ktoś podzucic link jak wygląda ten odblokowany..?

Anonimowy

Wygląda tak samo a jak ma wyglądać? Nie martw się nie zgubiłeś jednego kabla, widocznie musisz tak mieć?.

Anonimowy

Ok, zamówiłem nowy- odblokowany. Prezepne wtyki i juz. Tylko czy po założeniu nowego tez odciąc ten różowy?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Tego się dowiesz jak go założysz :p

Anonimowy

Ok, dostałem moduł, wpiołem i na jazde testową co się okazuje, że skuter jedzie tyle samo … 🙁 moduł kupiłem na allegro napisane na pudełku BERA MOTO RACING CDI. Jak wypiałem z modułu rozowo-biały kabelek to nawet odpalic nie chciaż.. co robic ? Wogle ten różowy to ma za zadanie informowac o obrotach silnikaż Może to ten zielony jest tym ‚spowalniaczem..’

Anonimowy

Obrotach tylnego koła, to próbuj odpinać inne różowe może coś pomoże.

Anonimowy

Zielony, rożowy itd nic nie daja 🙄 wyjąłem rurke z filtra powietrza moze to spowodowało ze się za duzo dostaje powietrza, bede probowac innymi sposobami. :-/

Anonimowy

Hmm dziwne, modul nie pomógł. Masz obrotomierzł? Ile obrotów krecię Moze to kiszka w wydechu

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie