Zablokowane tylne koło, ROUTER BASSA 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zablokowane tylne koło, ROUTER BASSA 50

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  ooogor 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

ooogor
    Użytkownik

Cześć!
    Kilka dnia temu gwałtownie zahamowałem i coś dziwnego wydarzyło się z moim skuterem. Zaczął „sam” jeździć. Na światłach musiałem go trzymać na hamulcu, ale po chwili i tak po prostu gasł. Gdy stoi nie można poruszyć tylnim kołem, jest zablokowane. I teraz co najciekawsze- można je poruszyć tylko rozrusznikiem. Żeby go wstawić do garażu musiałem przejechać 3m na rozruszniku, a silnik i tak nie zapalał. Jednak, gdy tylne koło nie ma oporu, czyli stawiam skuter na nóżkę, a hamulec wciskam tylko tak, żeby rozrusznik kręcił to zapala, ale tylne koło cały czas się kreci. Nie jest to problem ze zbyt wysokimi obrotami, kręciłem śrubką i przestawało się kręcić dopiero gdy gasł. No ale najbardziej charakterystyczne jest to, że tylno koło jest zablokowane i kręci się tylko z włączonym silnikiem lub na rozruszniku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

sprezynki sprzegla mogly peknac

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

ooogor
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. 🙂 Jak i gdzie to sprawdzić?

ok,już wiem. sprawdzę i dam znać czy to to.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie