zabezpieczenie filtra powietrza

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis zabezpieczenie filtra powietrza

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kasar kasar 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

Witam,

Mam uszkodzoną obudowę filtra powietrza (silnik 139QMB) i silnik łapie lewe powietrze. Chwilowo założyłem filtr stożkowy (w sumie w kształcie walca – gąbka). Jak najlepiej zabezpieczyć taki filtr przed zewnętrznymi warunkami, a w szczególności przed wodą? Jest to rozwiązanie raczej tymczasowe – kupiłem już nową obudowę filtra powietrza ale niestety są pewne różnice i nie pasuje. Zanim kupię i dopasuję kolejną muszę jeździć ze stożkiem.

Zdjęcie profilowe Grzesiek
    Grzesiek
    Użytkownik

Przed wodą to raczej niema sposobu abyś go zabezpieczył , ja jeśli już decyduje się na stożek to kupuje taki droższy w plastikowej obudowie, i taki właśnie Ci polecam.
    Wiem że to ma byc rozwiązanie tymczasowe , ale nie potrafię Ci pomóc , przecież w folię go nie owiniesz, można jedynie nasączyc olejem 😀

Jesteś z Włocławka lub okolic ?
    Nie masz z kim jeździc ?
    Znajdź nasz na facebooku i dołącz do naszej grupy !

Moto myszy z Marsa

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

czyli nie jeździć w deszczu…:(

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie