Za dużo chla!!!!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Za dużo chla!!!!!!

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

WITAM! Mam problem:[ Mój matrix chla jak rasowy super car ( 10l na 100km) Mam w nim kilka części wymienionych: Wariator Malossi Wydech Power Exhaust Cylinder Polini 70 Gaźnik Dellorto Wał korbowy Tec Racing Sprzeglo Polini 12mm. Nie wiem co mam zrobić. Jestem w tym temacie ?wieśy… 😕 Jeśli coś wiecie to pomóżcie…

[ Dodano: 2008-08-31, 20:20 ]
    Regulacja nic nie daża….

Anonimowy

a na jakim zobku masz iglice i czy nie jezdzisz na ssaniu 😛 ?

Anonimowy

ssanie mam ręczne i nie jeżdżę ssaniu, a co do złbka to sam nie wiem, bo nawet nie wiem gdzie to zobaczyć ?… 😥

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

w gaźniku jest iglica

Anonimowy

W gaźniku jest iglica. Sprawdz i powiedz na jakim masz zabku, wtedy ci dalej pomożemy.

Anonimowy

Opis Tu masz opis regulacji iglicy. Już chyba jaśniej się nie da, niż w tym temcie :mrgreen:

Anonimowy

A czy może to był wina zanieczyszczonego filtra powietrza Gaż nik mam DELLORTO z ssaniem ręcznym.

Anonimowy

Jako gaźnik (ile mm)?? Moze byc wina brudnego filtra, ale watpie zeby po wyczyszczeni go spalanie spadlo o 2l, a co dopiero 5. :/ Ja regulowalem gaźnik po kolorze swiecy, tak jest chyba najlatwiej, tyle ze trochę zabawy jest z wykrecaniem i wkrecaniem. Pozdro

Anonimowy

Na gaźnik wchodzi linka od gazu. Ona wchodzi od góry w taki „plastik” On się trzyma na srubkach i pod nim jest iglica

Anonimowy
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie