Za duże obroty w skuterze

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    ampiflied
    Użytkownik

Witam mam taki problem a propo mam nieduże obroty silnika tzn skrecałem trochę bo były za wysokie ale po odpaleniu skutera tylne koło się szybko kręci.. nawet podczas jazdy gry jadę to puszczę gaz i spokojnie jadę 20 km/h bez dawania gazu. Ktoś mi wytłumaczy co mam nie tak ?

DooOminO
    Użytkownik

mieszanka paliwowo powietrzna za duza oraz obroty..

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

ampiflied
    Użytkownik

tzn co mogę zrobić ? żeby to było normalnie. ?

pioneerq
    Użytkownik

Najpierw spróbuj zmnijeszyć obroty śruba ta ze sprężynka a jak to nie pomoże regulacja gaznika sie kłania

ampiflied
    Użytkownik

ok sruba skręcana było do prawie min ale to też coś nie bardzo bo miałem za małe obroty i jak puszczałem gaz to mi szybko zwalniał więc chyba gaźnik.. jak to mówisz.

pioneerq
    Użytkownik

Zaraz bo nie rozumiem jak wkreciles srube do konca to byly zawysokie a jak wykreciles do min to za niskie przeciez mozna ja jeszcze troche lekko wkrecic?

DooOminO
    Użytkownik

jak puszczasz gas to on ma zwalniac -.-

ampiflied
    Użytkownik

oczywiście że ma ale zwalnia bardzo szybko a jak podkręce obroty to mi koło się kręci jak szalone..

DooOminO
    Użytkownik

Nie czaje cie oddaj ten skuter do ustawienia komus co sie chociaz troche zna

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button