Z półsyntetyka na syntetyk

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Z półsyntetyka na syntetyk

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lop16 lop16 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

Dotarłem cylinder i chciałbym przerzucić się na full syntetyk. Aktualnie w paliwie (bo dolewam oleju trochę) jak i w baczku na olej mam półsyntetyk. Czy mogę teraz dolać do tego full syntetyka? Czy trzeba wyjeździć?

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km
    Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Lej bez problemu,nic się nie stanie 😉

Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

Bo gdzieś na forum czytałem że skuterom z dużym przebiegiem full syntetyk może zaszkodzić jak nie był wcześniej stosowany. W tym przypadku nie był 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Do starszych silników zaleca się mineralny.A ty masz praktycznie nowy cylinder więc spokojnie można na full’a przejść 🙂

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

lop16 napisał:

Bo gdzieś na forum czytałem że skuterom z dużym przebiegiem full syntetyk może zaszkodzić jak nie był wcześniej stosowany. W tym przypadku nie był 🙂

To się odnosiło do skuterów 4T, w 2T możesz mieszać nawet mineralny z syntetykiem.

Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

Aha, dziękuje za pomoc.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie