Z górki max 70 km/h i nic wiecej.

• This topic is empty.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #79372 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Kymco Agility 4T zdjeta blokada wariatora reszta seria.

Na prostej max 68-70 km/h z górki 70 km/h i nie da rady szybciej jak by go coś blokowało. Co jest tego przyczyną?

Jakieś pomysły?

#79373 Reply
    Fubu2PL
    Użytkownik

Proste Moduł,Tłumik,Gaznik ale więcej niż 75-80km/h nie oczekuj

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#79390 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ludzie problemy mają. Mają motorower to powinien jechać 45km/h i ani więcej, a nie którzy płaczą, bo im jedzie 70km/h, może od razu mały pierdolocik z 50ccm ma jechać 150km/h ?

#79401 Reply
    DooOminO
    Użytkownik

wariator trzyma.

#79403 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

izdebski12 napisał:

Ludzie problemy mają. Mają motorower to powinien jechać 45km/h i ani więcej, a nie którzy płaczą, bo im jedzie 70km/h, może od razu mały pierdolocik z 50ccm ma jechać 150km/h ?

Izdebski12 a gdzie ty przeczytales ze „płacze”. Jak będę chciał jechać 150 km/h to wsiąde do samochodu. Jak masz tak odpisywać to szkoda czasu a ciebie. Dobra koniec jechania po tobie bo nie o to chodzi.

Prędkość około 70 km/h w zupełności wystarczy. Na ul. Modlinskiej policja nie zatrzymuje a dla samochodów już tak nie hamuje. Zastanawia mnie tylko to dlaczego np. z wiaduktów nie poleci wiecej niż te 70 km/ h 🙂
    Nie bardzo rozumiem co ma do tego moduł, tlumik, gaznik? Z górki ma przecież dużo lżej niż na prostej.

#79411 Reply
    tmielcarz
    Użytkownik

amroz napisał:

Nie bardzo rozumiem co ma do tego moduł, tlumik, gaznik? Z górki ma przecież dużo lżej niż na prostej.

Żeby skuter szybciej jechał to koła muszą się szybciej kręcić. Jeżeli jedziesz już na maksymalnym przełożeniu to żeby koła się szybciej kręciły to silnik musi się szybciej kręcić. Jeżeli moduł blokuje maksymalne obroty na jakiejś wartości to silnik szybciej już nie będzie się kręcił, więc szybciej nie pojedziesz.

#79447 Reply
    DooOminO
    Użytkownik

wariator sie nie otwiera do konca kpw?-.-

#79453 Reply
    rkos
    Użytkownik

Wymieniałeś moduł? Blokuje.. to 4T = moduł, zmień na odblokowany. 🙂

#79455 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

tmielcarz napisał:

amroz napisał:

Żeby skuter szybciej jechał to koła muszą się szybciej kręcić. Jeżeli jedziesz już na maksymalnym przełożeniu to żeby koła się szybciej kręciły to silnik musi się szybciej kręcić. Jeżeli moduł blokuje maksymalne obroty na jakiejś wartości to silnik szybciej już nie będzie się kręcił, więc szybciej nie pojedziesz.

Dziekuje za odpowiedz 🙂
    teraz już wiem koła chca ale „silnik” nie pozwala.

Co do modułu to seria ale tak pozostaje a 70km/h wystarczy tylko dziwilo mnie dlaczego z górki nie che jechać szybciej. Teraz juz wiem.

Do zobaczenia w drodze 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Z górki max 70 km/h i nic wiecej.
Twoje informacje:

Back to top button