Z czego wywodzi sie jednoslad.pl??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Z czego wywodzi sie jednoslad.pl??

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Otoz szanowny pan Sianek (z s.net) twierdzi zawziecie ze s-t.pl a teraz jednoslad.pl pochodzi z s.net tzn dawni userzy zalozyli ta stronke. Mi się jakos nie chce wierzyc ale moze mnie ktos przekona ze to prawda.

Anonimowy

Chmm… Pierwsze sąyszł, chociaż ja się tym nie interesują 😐 Ktoś wie czy to prawda ❓

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

Pierwsze było s.net które zrzeszało ludzi jeżdżących na skuterach. Były spotkania pod caffe point, wspolne jezdzenie itp. Pojawiż się też Simon, który oprócz samego jeżdzenia na skuterach szukać sposobów na poprawianie ich osiągów. I tak powstało skutery-tuning.pl czyli portal, który zrzeszał osoby chcące tuningować skutery. Simon postanowił rozwinąć skutery-tuning.pl o motocykle itp itd i tak powstał jednoslad.pl

Anonimowy

I wszystko jasne 😀

Anonimowy

A to połączenie jednoślada ze skutery-tuning pamiętam.;) ale nie wiedziałem jak się to zaczęło, ale dobrze wiedzieć 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

ja tez pamietam to połączenie. No ale wazne ze i tak istnieje taki spuer portal. 😀

Anonimowy

Regis napisał:

Pierwsze było s.net które zrzeszało ludzi jeżdzacych na skuterach. Były spotkania pod caffe point, wspolne jezdzenie itp. Pojawił się też Simon, który oprócz samego jeżdzenia na skuterach szukać sposobów na poprawianie ich osiągów. I tak powstało skutery-tuning.pl czyli portal, który zrzeszał osoby chcące tuningować skutery. Simon postanowił rozwinąć skutery-tuning.pl o motocykle itp itd i tak powstał jednoslad.pl

itak już nigdy jednoślad nie będzie tym samym co S-T.pl :567:

Anonimowy

Ja właśnie jakos limaksa pamietam z S-T.pl,ja to wtedy kupiłem w 2005r sqt i się pytalem gdzie ma to blokady lol a teraz sam go tuninguje hehe.Duzo bylo fajnych ludzi gdzie teraz ciężko ich znalesc, jeden mial taki avatar z napisem:Każdy iny wszyscy brudni czy cos takiego-gdzie ten user się podzieważJeszcze wtedy pamietam ze ktos z założyćieli byl z Olsztyna-mieszkam niedaleko i co weekend tam wpadam to możnabyloby się ugadac a nie mam 16 lat 😉

Anonimowy

A ja kiedyś – dawno, dawno temu… Zacząłem się interesować skuterami i tym jakby można je nieco „podrasować” 😉 Wpisałem w Googlach następujące słowa: „tuning skuterów” i moim oczom ukazała się strona s-t.pl 😀 Kilka razy ją odwiedziłem, nawet nie miałem tam konta tylko arty czytałem i tyle…

Anonimowy

Ja pamietam jak kiedys siędzialem na s-t, mało się udzielalem, bo nie mialem sprzeta, wiec raczej forum sluzylo mi jako pomoc w kupieniu odpowiedniego. Pozniej z tego co pamietam s-t.net zostalo shakowane i jakos przenioslem się na jednoslad. Pamieć tam jeszcze kilku uzytkownikow z tamtego forum, SimonWarka chyba tam siędzial, K3M.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie