Z 50 cc na 50 cc cylinder.

Wymiana cylindra w toros f16 50 cc na 50 cc ale o mocy okolo 6,5 km. Trzeba zmieniac wal czy tylko cylinder i glowice ?

XDD?
Jakim cudem taki sam rozmiar tloka ma miec 1,5x wiecej mocy? Nie wiem czego sie naczytales :smiley:

Jak nie kupiłes jeszcze cylka to bierz przynajmniej 60 cc .Miałem kiedyś w colibrze nawet dawał rade i nie bedziesz musiał zmieniać głowicy a wał wytrzyma.

jak zmieniasz to najlepiej cały zestaw (głowica, cylinder) co najmniej. Wał wytrzyma na luziku, osobiście sam śmigam na głowicy, cylindrze 90cc, tłok wypukły 51mm. I nie ma czegoś takiego jak cylinder 50cc z większą mocą a o tej samej pojemności.

Podaj link do tego cylindra. Jaki v max masz ? I ile juz na nim zrobileś ?

Na allegro jest pełno tego. I nie możesz kupić samego cylindra, głowice też musisz. 65-70 na prostych, 60~ pod górki, tylko, że mój skuter jest cięższy i ja także. + był karany od 0km bo nie chciało mi się docierać, docierałem dwa poprzednie zestawy i stwierdziłem, że jak coś walnie to sobie kupie nowy lub wstawię mniejszą pojemność, którą już posiadam.

to wielkiej różnicy nie ma względem 50 cc 90 cc i tylko 70 ? to na tej serii cisnę 70 po prostej. Wiem że są a skąd mam wiedzieć ze podejdzie ?