Yasuni Z Minarelli vs Yasuni Z Carb

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Hey 1.Czy jest jakaś różnica oprócz ceny i wygladu pomiędzy Yasuni Z Minarelli a Yasuni Z Carbą? 2.Który lepszy w osiągach?? 3.Jak odblokować wydech?? 4.Chciałbym się również dowiedzieć ile procentowo mniej więcej wzrośnie moc w Keeway’u Hurricane. 5.Jak bardzo będzie odczuwalna różnica w osiągach?? 6.Czy warto zakupić ten wydech jako pierwszy tuning czy w ogóle opłaca się to robić w Hurricane i czy trzeba coś regulować lub coś w tym stylu po zmianie wydechu?? Linki: http://allegro.pl/item399646514_wydech_yasuni_z_minarelli_cpi_mbk_yamaha_od_ss.html http://www.jednoslad.pl/shop/product_info.php?cPath=21_50_243&products_id=100&osCsid=a06455c05beb514abddefcd5f5cf9924 A może zaproponujecie coś lepszego w tej cenie(prosiłbym o linka). Bardzo ważne dal mnie pytania i proszę o wyczerpując? pomoc 😆 PS Nagrodę za wyczerpującą pomoc będzie „Pomógł” Dziękuje i Pozdrawiam.

Anonim
    Gość

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=10095&sid=627453de1d49c3388d47c6c8c983c461#10095 Porównanie wydechów Blokadę w sport wydechach sa najczęsciej kawałek blaszki albo – ?ruboketem odblokujesz, było na forum to. Jako pierwszy element tuningu to się kupuje wariator ew wydech

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Na jednoslad.pl pisze ze najpierw wydech a potem wariator :mrgreen: To co w końcu pierwsze?? Odpowiedz na moje pytania proszę 🙂 Czy wychodzi na to ze lepiej wziąć Laser X PRo ?? proszę o linka 🙂

Anonim
    Gość

„Yasuni Z Carbon przeznaczony jest dla cylindrów o mniejszej pojemnosci skokowej. W skuterach Peugeot Yasuni Z Carbon sprawuje się niewiarygodnie dobrze, ze sportowymi cylindrami pracuje znacznie lepiej niz wiekszosc innych wydechów” A o tym minarelli strasznie mało hest napisane w int

Anonim
    Gość

To co mam w końcu kurde robić 😛 Kupić wydech czy wariator ?? Jak wydech to jaki Yasuni Z czy Laser X PRo ?? Jak Wariator to jaki ?? (proszę o linka)

Anonim
    Gość

Najpierw wydech wariator na serii ci nic nie da wiem bo sam tak zrobiłem i v-max mi wzrósł wprawdzie ale prędkość z jaką jeździłem średnią to taka sama była… Jak nie chcesz zmieniał cylindra bierz lasera

Anonim
    Gość

Cylindra wymieniać nigdy nie będą. Jedynie co mam w planie to wariator i wydech 😀 Ok czyli lepiej wziąć Laser XPRO ok a moglibyście zapodać mi Linka gdzie najtaniej ?? I jaki do tego ten wariator na potem i jakie w tym rolki zamontować czy będą one w zestawie jakieś? Słuchaj a ile wzrośnie mi moc i osiągi z tym wydechem będzie znaczna różnica? Podaj np na swoim przykładzie 😛 A wariator da elastyczność??

Anonim
    Gość

Poszukaj gdzie najtajniej to już jest Twoja sprawa ile na to kasy wydasz. Zależy jaki wariator kupisz, różnie sprawa wygląda z tymi rolkami, czasami dają tylko testowe więc i tak musisz kupić. Najpierw kup wydech i wtedy zobaczysz jak jest. A to jak Ci wzrosną osiągi to zależy od tego jak wyregulujesz.

Anonim
    Gość

ja w moim jak mam lasera i polini sc to mi tata średnio 80-85 raz udało mi się go bujnąć do 92km/h. Po wymianie wydechu jest znaczny przyrost mocy oczywiście nie to co po wymianie cylindra ale jest szczególnie w górnym zakresię obrotów. Ja w swoim mam rolki 3.5g. Ale każdy silnik inaczej reaguje na tuning i regulacje z polini masz dwa komplety rolek 5.6g i chyba 7.7g(te mam nowe :P) Z laserem nie dostałem rolek.

Anonim
    Gość

Słuchaj ok rozumiem czyli Laser apotem pomyśleć na wariatorem 🙂 Ale Jak wyregulować :mrgreen: ?? Jak się reguluje ta śrubka przy gaźniku od paliwa? I jak mam kręcić i jak roz poznać ze jest odpowiednio wyregulowany?? I gdzie kupić najtaniej?

Anonim
    Gość

Możesz brać Yasuni Z. A różnią się końcówką Carb ładniejsze 😉

Anonim
    Gość

Ej a na bank Laser X Pro – http://skuterdoktor.pl/product_info.php?products_id=3280&topSsid=c3860257854d0e5c630a3cb2bcee9927 Podejdzie do Hurricane Keeway’a ??

Anonim
    Gość

Napewno

Anonim
    Gość

A może ktoś jeszcze potwierdzić?? Czym więcej osób tym lepiej 🙂

Anonim
    Gość

Jak chcesz brać LAsera to od razu zestaw sprezynek i rolek bo sama sróbką nie wyregulujesz. Najlepszy do seri jest podobno Yasuni Z łatwo wyregulować. ❗

Anonim
    Gość

Tak wiem biorę Wariator Wydech Rolki i sprężynki :mrgreen:

Anonim
    Gość

tak bedize najlepiej

Anonim
    Gość

kondziopl3- ty myślisz że jak wydech jest Łatwy do wyregulowania to jest dobry?? To lepiej zostawić seryjny, ja mam i bym brać lasera do takiego zestawu. I wole mieć lepszy efekt ze żmudną regulacją niż średni praktycznie bez regulacji. Laser jest super jak za taką cenę. ADI laser na pewno pasuje bo mamy ten sam silnik a wydech jest w całości mocowany do bliku silnika i cylindra ja zamontowałem bez żadnego przerabiania.

Anonim
    Gość

Owszem laser jest lepszy też go mam 😛 Jezeli chcesz to mogę sprzeda pisz na gg

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button