Yamhaha Neos 2T - problem z odpalaniem.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #168372
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 398

  Mam problem z odpaleniem neosa, o tuż jeśli odpali pochodzi 5sek i gaśnie potem wgl już nie odpali, postoi godzinę i znów to samo.
  *
  Jedyne co pomaga to przytykanie otworu na filtr powietrza wtedy odpala ale rozpędza się do 30km/h i zalewa go;/,
  Regulacja gaźnika prawie nic nie daje.
  *
  Jeśli ktoś wie o co chodzi będę wdzięczny;)

  #168376
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 975

  przytkanie dolotu w airboxie powoduję większą siłe zasysania przez gaźnik.
  Jeżeli tylko to pomaga to zapewne dolot w normalnych warunkach ma problem z zassaniem paliwa z gaźnika albo gaźnik z jego podawaniem.

  Wiec zobacz drożność i układu zasilania gaźnika (przewody, kranik podciśnieniowy, filtr)bo to na wierzchu i łatwiej. A jak nic nie wymyślisz to spróbuj gaźnik przeczyścić, zobacz cy pływak nie ma dziury i nie tonie. Zobacz czy wszystko miedzy silnikiem a gaźnikiem jest szczelne i dobrze osadzone.
  Ew.zobacz czy na samostarcie działa prawidłowo (trzeba małe dawki dopsikiwać co kilka sekund) w filtr i podczas pracy obserwuj czy do gaźniora paliwo płynie albo czy da sie je z gaźnika spuścić (jeżeli ma spust).
  Jeżeli to chwile po dolaniu paliwa to zlej paliwo i zalej nowym a resztki starego z gaźnika i układu albo usuń albo przepal na samostarcie

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button