Yamaha XC 300 Versity / MBK Kilibre

Witam,

Ma ktos ten skuter? Planuje taki zakupic, ale troche odstrasza mnie to, ze malo kto wie, ze taki skuter wogole istnieje.

*jak z jego awaryjnoscia?;
*jak z dostepnoscia czesci i ich kosztem?;
*w ile przyspiesza do 100?;
*jaki ma v-max?;
*nadaje sie do miasta?

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam.

W ile przyspiesza do 100? hehe

Mnie też podoba się ten skuter. Oglądałem już kilka, ale wszystkie były sprowadzone z dużymi przebiegami i podniszczone. Myślę że trudno będzie znaleźć w dobrym stanie za przyzwoitą kwotę.

goku298 napisał:

W ile przyspiesza do 100? hehe

Do 100km/h ok. 10 sekund ;)

Wielkie dzieki za odp. Faktycznie wiekszosc z tych, ktore pojawiaja sie na aukcjach wyglada na mozno wysluzone. Ciekawe zatem jak z dostepem do czesci? Czesto pisza, ze z czesciami nie ma problemu bo sa takie same jak do majesty. Ktos moze potwierdzic?

O plastiki na pewno jest ciezko...

Eddie napisał:

Wielkie dzieki za odp. Faktycznie wiekszosc z tych, ktore pojawiaja sie na aukcjach wyglada na mozno wysluzone. Ciekawe zatem jak z dostepem do czesci? Czesto pisza, ze z czesciami nie ma problemu bo sa takie same jak do majesty. Ktos moze potwierdzic?
O plastiki na pewno jest ciezko...

Zależy o jakie części ci chodzi? jeśli do silnika/przekładni, paski, filtry, itp. nie będzie problemu. Gorzej z plastikami i oświetleniem. Po zaliczeniu dzwona może być kłopotliwe zdobycie czachy, lamp i kierunkowskazów.