Yamaha x-max 125 2017 adapter obd2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Yamaha x-max 125 2017 adapter obd2

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe uno0 uno0 1 tygodni, 1 dni temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kondziu
    Kondziu
    Użytkownik

Witam.
    Planuje zakup adaptera do diagnostyki x-maxa. Z tego co sie zorientowałem sa dwa typy kostek diagnostycznych. Cztero oraz trzy pinowe i takie kostki tez sie znajdują w moim skuterze. Za pomocą którego mogę skasować check engine? Czy juz ktoś diagnozował ten model Maxa?

Pozdrawiam Konrado

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wielu ludzi. sa przelotki na OBD II za 13 dolcow, sa komputery diagnostyczne yamahy i ich klony (nr czesci 908900318200)

itd. To nawet nie tyle kwestia interface’u co dobrego oprogramowania co ogarnia yamahy. szczesliwie na necie to jest roztrzaskane na atomy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Kondziu
    Użytkownik

Szukałem filmów z diagnostyki i był jeden testujący różne interfejsy na przyķładzie x-maxa. Jednak jakim adapterem podłączone nie było wzmianki. Szukajac w sieci do yamachy motocykle po 2015 roku maja 4 pinoe gniazdo. Natomiast dostepne adaptery dla maxa mają 3 pinowe. Z tego co wiem 4pinowe jest wlasnie dla młodszych. Kwestia softu to juz w tej chwili drugorzędna kwestia

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Kondziu Kondziu.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Kondziu Kondziu.

wojciech789
    Użytkownik

Kupujesz adapter obd2, dobierasz jaką masz wtyczkę w swojej x-max 4 czy tam 3 pin i do tego jakiś elm327, wszystko działa tak jak należy z jakimś laptopem najlepiej z windows 7. Ja tak zrobiłem w swojej starej Hondzie Pantheon 125 4T 2003rok. Oprogramowanie do elma327 musisz jakieś poszukać może być samochodowe np. PCMSCAN. Poniżej masz link do kolesia, który sprzedaje tanio adaptery.

https://allegro.pl/uzytkownik/ezop?bmatch=al-product-cl-eyesa2-engag-dict-ctx-gl-53-uni-1-4-0320

Kondziu
    Użytkownik

ELM 327 właśnie zamówiłem oraz wytczki do zrobienia adaptera z kostką na 3 piny. U nas dostępna jest tylko 4 pinowa, którą posiadają motocykle Yamahy. Dam znać jak to będzie działać

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Darek Król
    Użytkownik

Hej no i jak podpioles tego kompa bo ja mam taki sam problem nie wiem jak kabel kupić do tego x maxa na 4 czy a 3

Zdjęcie profilowe uno0
    uno0
    Użytkownik

no właśnie…sam mam rocznik 2012 i myślę że mam 3 pinowy…..

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie