Yamaha x-max 125 2017 adapter obd2

Otagowano: 

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #679509 Odpowiedz
      Kondziu
      Participant

Witam.
      Planuje zakup adaptera do diagnostyki x-maxa. Z tego co sie zorientowałem sa dwa typy kostek diagnostycznych. Cztero oraz trzy pinowe i takie kostki tez sie znajdują w moim skuterze. Za pomocą którego mogę skasować check engine? Czy juz ktoś diagnozował ten model Maxa?

Pozdrawiam Konrado

• #679510 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

wielu ludzi. sa przelotki na OBD II za 13 dolcow, sa komputery diagnostyczne yamahy i ich klony (nr czesci 908900318200)

itd. To nawet nie tyle kwestia interface’u co dobrego oprogramowania co ogarnia yamahy. szczesliwie na necie to jest roztrzaskane na atomy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
      REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #679513 Odpowiedz
      Kondziu
      Participant

Szukałem filmów z diagnostyki i był jeden testujący różne interfejsy na przyķładzie x-maxa. Jednak jakim adapterem podłączone nie było wzmianki. Szukajac w sieci do yamachy motocykle po 2015 roku maja 4 pinoe gniazdo. Natomiast dostepne adaptery dla maxa mają 3 pinowe. Z tego co wiem 4pinowe jest wlasnie dla młodszych. Kwestia softu to juz w tej chwili drugorzędna kwestia

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 months temu przez Kondziu.
      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 months temu przez Kondziu.
    • #679581 Odpowiedz
      wojciech789
      Participant

Kupujesz adapter obd2, dobierasz jaką masz wtyczkę w swojej x-max 4 czy tam 3 pin i do tego jakiś elm327, wszystko działa tak jak należy z jakimś laptopem najlepiej z windows 7. Ja tak zrobiłem w swojej starej Hondzie Pantheon 125 4T 2003rok. Oprogramowanie do elma327 musisz jakieś poszukać może być samochodowe np. PCMSCAN. Poniżej masz link do kolesia, który sprzedaje tanio adaptery.

https://allegro.pl/uzytkownik/ezop?bmatch=al-product-cl-eyesa2-engag-dict-ctx-gl-53-uni-1-4-0320

• #679582 Odpowiedz
      Kondziu
      Participant

ELM 327 właśnie zamówiłem oraz wytczki do zrobienia adaptera z kostką na 3 piny. U nas dostępna jest tylko 4 pinowa, którą posiadają motocykle Yamahy. Dam znać jak to będzie działać

• #679964 Odpowiedz
        Darek Król
        Participant

Hej no i jak podpioles tego kompa bo ja mam taki sam problem nie wiem jak kabel kupić do tego x maxa na 4 czy a 3

• #679966 Odpowiedz
      uno0
      Participant

no właśnie…sam mam rocznik 2012 i myślę że mam 3 pinowy…..

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Yamaha x-max 125 2017 adapter obd2
Twoje dane:

Back to top button