Yamaha tzr vs Zipp xrace

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Yamaha tzr vs Zipp xrace

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ziomek1 ziomek1 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #131170 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oxxar
    Oxxar
    Użytkownik

Witam! Zastanawiam się na zakupem Yamaha tzr lub Zipp xrace. Lecz mam ogromny dylemat, który pojazd wybrać. Yamaha ma lepsze osiągi, firmę i rzadziej się psuje. Z kolei Zipp jest młodszy, ma lepszy wygląd oraz gwarancję. A także sprawa części yamaha rzadko się psuje ale ma drogie części a Zipp tańsze i co do jego awaryjności to nie mam informacji. Obawiam się także tego, że jak wezmę Yamaha, która wygląda na większą moc niż 50 cmm to mogę być częstym obiektem kontroli policyjnej i jak wykryją że pojazd jest odblokowany, porusza się z prędkością większą niż 45 km/h to będę mieć same problemy, a tego bym nie chciał. Z Zipp’em może być tak samo. Mam także pytanie, czy dało by się do Yamahy zamontować tłumik z Zipp’a, by miała lepsze brzmienie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#131172 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

TZR!!!!!!!

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #131182 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oxxar
    Oxxar
    Użytkownik

Możesz uzasadnić dlaczego tzr?

#131192 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Yamaha i Zipp to zupełnie inne ligi – ich nawet nie próbuj porównywać!
    Wybierz Yamahę.

tutaj nie ma się nad czym zastanawiać 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

#131194 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oxxar
    Oxxar
    Użytkownik

A co z tłumikiem i policją?

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#131197 Odpowiedź
    benekpe
    Użytkownik

Oxxar napisał:

A co z tłumikiem i policją?

Rozwiń pytanie 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

#131198 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oxxar
    Oxxar
    Użytkownik

Da się zamontować tłumik z zippa do yamahy?
    Yamaha ze względu na swój wygląd może być częstym obiektem kontroli policjii, wygląda na większą moc niż 50 cmm i jak wykryją że pojazd jest odblokowany, porusza się z prędkością większą niż 45 km/h to będę mieć same problemy, a tego bym nie chciał.

#131200 Odpowiedź
    benekpe
    Użytkownik

Coś się uparł na ten tłumik? Nie poprawiaj producenta!
    Każdy, kto jedzie szybciej niż 45km/h jest narażony na kontrolę. Myślisz, że z daleka misiaczek rozróżni jaki model motorowera zbliża się do niego?

#131202 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oxxar
    Oxxar
    Użytkownik

Tego właśnie się boję kontroli. A jak będę jechał np. 40 km/h i mnie zatrzymają do kontroli, a maszynka pokarze że jestem w stanie jechać np. 90 km/h to też wyciągną konsekwencję?
    Ok tłumik sobie odpuszczę XD

#131204 Odpowiedź
    benekpe
    Użytkownik

Podczas rutynowej kontroli policjant nie będzie w stanie określić, czy motorower ma zdjęte blokady, czy nie. Nie będzie też w stanie rozróżnić cylindra 50ccm i 80ccm… Więc o ile będziesz jeździł przepisowo tak naprawdę nic Ci nie grozi.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha tzr vs Zipp xrace
Informacje o Tobie: