Yamaha TZR 70 ccm, problem ze skrzynią biegów.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Yamaha TZR 70 ccm, problem ze skrzynią biegów.

Tagi: 

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sylwek62 sylwek62 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe adi741
    adi741
    Użytkownik

Witam. Zacznę od ze jechałem okolo 60km/h i nagle cos szarpnelo zaraz po tym jeszcze raz wiec sie zatrzymalem. odzczekalem z 5min i pojechalem dalaj na wolnych obrotach i zauwazylem ze gdy puszczalem gaz to tak jak by jakies kolo w silniku zaczelo sie krecic puzniej zauwazylem ze olej wycieka ze skrzyni biegow wiec niewiem co moglo sie zepsuc pomozcie 🙂

Zdjęcie profilowe DamianRysiekSr
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Masz prawdopodobnie połamany jakiś trybik. Najlepiej nie jedzij teraz, dopóki tego nie naprawisz, czyli czeka Cię prawdopodobnie rozpoławianie silnika

Zdjęcie profilowe adi741
    adi741
    Użytkownik

yhym ok dzieki 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

To widzie że kolejny ma problem z markowymi skuterami/motorowerami już jest was 9386 i wy mówicie że Chinskie to gówn…

Zdjęcie profilowe sylwek62
    sylwek62
    Użytkownik

martin1996a napisał:

To widzie że kolejny ma problem z markowymi skuterami/motorowerami już jest was 9386 i wy mówicie że Chinskie to gówn…

Nic nie jest idealne. Może kolega kupił coś zajechanego. Porównaj nowego markowca i chinola….

Romet RR 50—>Yamaha YZF R125
    Honda CBR 125R
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Sylwek znow obrazasz chinskie skutery chinskie skutery są dobre bo już mam 2 skuter chinski i działa idealnie jeździ jeździ i oto w skuterach chodzi. To nie są maszyny o poj. 1000 ccm3 że pojadą 300km/h z przyśpieszeniem 3 sek do 100km/h tylko skutery co mają mało palić, być ekonomiczne i jakoś jakoś jechać

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

martin1996a napisał:

Sylwek znow obrazasz chinskie skutery chinskie skutery są dobre bo już mam 2 skuter chinski i działa idealnie jeździ jeździ i oto w skuterach chodzi. To nie są maszyny o poj. 1000 ccm3 że pojadą 300km/h z przyśpieszeniem 3 sek do 100km/h tylko skutery co mają mało palić, być ekonomiczne i jakoś jakoś jechać

Ciesz się, że Tobie się akurat nie psuje, ale opinie na temat chińskiej motoryzacji nie biorą się znikąd.

Zdjęcie profilowe Caldir
    Caldir
    Użytkownik

dobra dobra zobaczymy czy te wasze wschodnie cuda wytrzymają tyle idiotów co np rg 80 i czy za 20-25 lat dalej będą na kołach wytrzymywać następnego młodego wariata

odpowiadaj na pytania jeśli jesteś pewny odpowiedzi
    Zdjęcie profilowe sylwek62
    sylwek62
    Użytkownik

martin1996a napisał:

Jeżeli fascynuje Cię jazda 45 km/h to tak chinol bd jeździł jako tako… Wcale nie obraziłem chinoli bo sam wcześniej miałem. Nic się nie działo tylko takie rzeczy jak spalone żarówki, urwana linka prędkościomierza itp. Mi i tak się udał kolegi stał prawie całe wakacje w serwisie…

Romet RR 50—>Yamaha YZF R125
    Honda CBR 125R
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie