Yamaha Tzr 50 vs. Aprilia Rs + kilka pytań.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #164314
    mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

    Witam wszystkich
    Mam kilka pytań odnośnie tych dwóch motorowerów a mianowicie czy ktoś bardziej doświadczony mógłby się wypowiedzieć który model wybrać, bardzo zależy mi na dynamicznej jeździe i dużej wygodzie.
    I jeszcze jedno pytanie a mianowicie jak zamocować taki motorower na busa, nie chce żeby się coś porysowało czy coś podbnego może ktoś mi powie jakieś patenty na bezpieczne przetransportowanie motoru.
    aha, i jeszcze jedno czy ciężko będzie się przyzwyczaić do przesiadki z małego skuterka na takie motorower, chodzi o zmiane biegów, wage itd.
    Z góry dzięki za odpowiedzi! 🙂

    #164317
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Na busa to najlepiej jeżeli nie masz najazdu z rynną to postawić go na centralnej nóżce i nad nóżką przez kanape górą do podłogi pasem- żeby sie nie złożyła (nie mogł sie podnieść do góry).
    Drugi pas można okręcić podłoga-manetka-manetka-podłoga żeby go jakoś przód-tył zabezpieczyć.
    Pasy zacisnąć- ten na kanapie naprawdę mocno a ten na kierownicy słabiej z wyczuciem żeby manetek nie pozrywać.

    #164320
    mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

    Ok dzięki wielkie za odpowiedź, myślałem jeszcze żeby wziąźć stary materac na to szmaty odkręcić wszystkie odstające elementy i położyć go na boku na ten materac, i tak go zamocować, ale to chyba lipny pomysł 🙂

    #164321
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    lepiej pasami jak jest możliwość w pozycji stojącej. tylko połóż np grube kartony miedzy pas a kanape bo pas ją porysuje

    #164326
    mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

    no to już jestem doinformowany, dzięki wielkie 🙂 tylko teraz problem gdzie w busie jakieś zaczepy do pasów zanleźć :/

    #164327
    arturo12342
    Użytkownik
    • 15
    • 59Postów:

    to ja sie moze wypowiem w sprawie tych motorow
    to tak tzr-ka sie bardzo ceni ale za to ma niezawodny silnik i jest szybsza od rs
    z wygoda to różnie bywa…
    tak szczerze nie polecam ci tych motorów
    zobacz sobie Rieju rs2 jest to hiszpanski motorek, ma taki sam silnik jak yamaha tzr czyli AM6 Mineralii nawet gaźniki mają identyczne tylko w tym rzecz ze Rieju jeszcze nie ma wyrobionej marki i jest tańszy
    a przy tzr płacisz za markę plus Rieju jest wygodniejszy na dłuższe trasy, ma wygląd bardziej sportowy plus kierownica jest lepiej usadowiona
    a co do przesiadniecia sie to tylko pierwszy tydzien bedzie ci ciezko wszystko zalapac ale dasz rade ja tez dałem 🙂

    #164340
    mkkociamber
    Użytkownik
    • 21
    • 118Postów:

    hmm, nie brałem nawet Rieju pod uwage ale z tego co wiem to mało go w polsce, ciekawe jak będzie z częściami

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button