Yamaha tzr 50 polne drogi

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #725387 Reply
    pabloo
    Uczestnik
    • 1
    • 1Postów:

Witam, chciałbym się dowiedzieć, jak yamaszka tzr 50 sprawuje sie na drogach polnych lub trawie. (czy się mocno niszczy, czy tylko kurzy? chodzi mi głównie o w miarę twardą powierzchnię, lecz jednak nie taka jak asfalt czy szosa oraz z góry mówię że nie chodzi mi o strikte las)

#725388 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 492Postów:

niszczy (zużywa sie) szybciej niż na asfaltach – co oczywiste, cudów nie ma.
    A reszta zalezy od stylu jazdy

#725390 Reply
    Pabloo
    Gość
    • 4 520
    • 89 859Postów:

Czyli można jeździć tzr’ką po drogach polnych/trawach tylko po prostu z głową i nie za często? Poza tym co jako pierwsze jest narażone na usterki podczas takiej jazdy?

#725391 Reply
    Pabloo
    Gość
    • 4 520
    • 89 859Postów:

A wiesz może o ile (mniej więcej) szybciej się zużywa? Lub jak bardzo to wpływa na żywotność?

#725392 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 492Postów:

zadajesz pytania bez sensu. nie da sie okreslić „ile szybciej”. tym szybciej im bardziej intensywnie ja ciśniesz, ile ważysz i jaką masz technike jazdy.
    Nie da sie okreslic że po asfalcie pojeździsz 10 lat a po szutrach tylko 2. Tu nie ma współczynników. A może już 3 dnia wyhamujesz w muldzie, lagi zegniesz i zaliczysz glebe taką że manetki i plastiki rozsypią sie jak szkło a motorek spadnie ci do rowu i zassie wode… bedziesz miał ruine w 3 sekundy. Zupełnie inaczej dostanie w kość jak po szutrowej drodze pojedziesz 35 niż jakbyś pojechał 55.. i to jeszcze zależy JAK pojedziesz.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Yamaha tzr 50 polne drogi
Twoje informacje:

Back to top button