Yamaha slider - 70 ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Yamaha slider - 70 ccm

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #77003 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe emdeem
    emdeem
    Użytkownik

Witam, jestem posiadaczem YAMAHY SLIDER. Na chwilę obecną skuter ma pojemność 50ccm, chciałbym jendak przerobić go na 70 🙂 Co musze zrobić w tym kierunku ? jakie części? Wystarczy tylko zmienić cylinder i tłok?

#77006 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #77008 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe emdeem
    emdeem
    Użytkownik

Apropo cylindra i wału. Na stronce pisze ze te częsci nie pasują do Slidera, są jakieś zamienniki ?

#77012 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

są są tylko ja tak na szybko znalazłem

#77147 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe emdeem
    emdeem
    Użytkownik

Okej, a co do zmiany wału to czy konieczna jest jego wymiana ? obecnie mam wszystko oryginalne a przebieg wynosi 9.500 km

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #77154 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Po takim przebiegu lepiej zmień… lepiej kupić od razu mocniejszy wał niż potem cały silnik… 🙂

#77389 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe emdeem
    emdeem
    Użytkownik

Co jeszcze można wymienić aby skuter osiągał dużo większą prędkość i przyśpieszenie ?

#77812 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tłumik Odkręć xd

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha slider - 70 ccm
Informacje o Tobie: