Yamaha rex nie podaje paliwa pomocy!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Yamaha rex nie podaje paliwa pomocy!!

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rex87 Rex87 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rex87
    Rex87
    Użytkownik

Witam potrzebuję pomoc, jestem posiadaczem owej yamahy i mam z nią problem a mianowicie nie chce palić, paliwo dochodzi do gaźnika iskra jest ale nie podaje paliwa do silnika. Jak podleje paliwo do cylindra to odpali wypali to co w cylindrze i gaśnie. Był w niej zmieniany cylinder, tłok i pierścienie na 70cm3, jednak na 50cm3 bylo tak samo…
    Cylinder tłok itd były wymieniane właśnie z tego powodu gdyż nie miała kompresji. Teraz kompresja jest dobra i jest tak samo. Pomóżcie

Zdjęcie profilowe 1984mariusz
    1984mariusz
    Użytkownik

dysza się mogla zapchać jakiś paproch się mógł dostać, trzeba przeczyścić gaźnik dobrze jest zaznaczyć pozycje wkręcenia dysz przed ich wyjęciem np. flamastrem raczej to 100% gaźnik pozdrawiam Mariusz

Mariusz

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Rex87
    Rex87
    Użytkownik

Gaźnik był już czyszczony 3 razy i nic nie pomogło dysze mam ustawione od paliwa na 3 obroty a od powietrza na 0,5 obrotu, dysze wszystkie były czyszczone i w widać w nich przeloty. Zapomnialem wczesniej dodac ze moge ją kopac z 3 godziny i swieca sucha… Coś kiedyś słyszałem o jakiś blaszkach pod króćcem ze one mogą być zablokowane ewentualnie za mało się odchylają czy to może być tego wina i czy jest możliwość naprawy we własnym zakresie tych blaszek ??

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie