Yamaha NEOS za ile sprzedam?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Yamaha NEOS za ile sprzedam?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #161140 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ProstoPL
    ProstoPL
    Użytkownik

Witam chciałbym sprzedać Yamahę Neos 50. Skuter ma rocznik 1999r. Nie powiedziałbym że jest to stan bardzo dobry gdyż jak go kupiłem to widać było nie gdzie porysowane plastiki. Niedawno robiłem mu remont. Wymieniłem:
    – łożysko,
    – wał,
    – cylinder,
    – tłok,
    – sprzęgło,
    – rolki 3,5g
    – moduł,
    – sprzęgło jednokierunkowe,
    – tłumik sportowy Giannelli.
    Za remont wydałem około 1000zł nie licząc tłumika. I pytanie ile bym dostał za taki skuter? Jakiś koleś proponuje mi Rometa Crs 125 jak myślicie warto?

#161144 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wejdź na allegro, zobacz po ile ludzie krzyczą, odejmij troche żeby byc konkurencyjny i bedziesz wiedział.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #161150 Odpowiedź
    ProstoPL
    Użytkownik

A jak myślisz opylało by się zamienić na tego Rometa Crs125 został kupiony w 2013r w czerwcu nie jest porysowany

#161152 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

taki romet niby 5tyś kosztuje nowy i to jest motor – 125cm, trzeba miec prawko. Ktoś musi być bardzo nim zachwycony skoro chce go zmienić na motorower klasy 50 z nastoma latami na karku.

#161163 Odpowiedź
    ProstoPL
    Użytkownik

Jeżeli byłby sprawny w 100% jak mówi właściciel to wymieniać się? I co mi by groziło jeżeli policja by mnie złapała na takim mając kartę motorowerową i 16lat prawie 17. Mógłbym powiedzieć że np. uczę się na test A1

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #161165 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

możesz też powiedzieć że jesteś Ninja na tajnej misji dyplomatycznej.

grozi ci mandat za jazde bez uprawnień i odholowanie motorka na drogi policyjny parking.
    A jeżeli weźmiesz udział w wypadku nie mając uprawnień na prowadzony pojazd to będzie jeszcze smutniej

#161182 Odpowiedź
    ProstoPL
    Użytkownik

A ile by kosztowało odholowanie? i mandat ?

#161184 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mandat 500 zł, holowania i parkingu nie musi być jeśli ktoś z odpowiednią kategorią po niego od razu przyjedzie i na nim odjedzie.

#161185 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja na Twoim miejscu martwiłbym się konsekwencjami jak coś się wydarzy a nie mandatem. Mandat to pikuś w porównaniu z kosztami jakie poniesiesz w przypadku kolizji.

#161214 Odpowiedź
    ProstoPL
    Użytkownik

No dobra. Więc warto by było wymienić? Bo chyba lepiej byłoby sprzedać tego Rometa z 2013r a nie moja yamahe z 1999r i bym zarobił chyba. Wtedy mógłbym sprzedać i kupić sb 50 co wy na to? Opłaca się?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha NEOS za ile sprzedam?
Informacje o Tobie: