Yamaha Neos – wolny start.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamaha Neos – wolny start.

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka. Jestem posiadaczem Yamahy Neos. Mam jeden problem, jeździ ona dobrze z górki osiąga 80km/h, ale jest jeden mankament. Bardzo wolno rusza. Jest wymieniony cylinder ma już przejechane 750km. Mam ten tłumik: Wiem to że trochę cięższe rolki mi poprawić tego muła ale nie do końca. [u:7bde2f5bc6]Co to jeszcze może byc?? [/u:7bde2f5bc6] Interpunkcja, wielka litera, literówki. – Marchles

Anonimowy

sprawdź gaźnik czy nie zapchany czy cus…. 😛 Polaku czytaj: Sprawdź gaźnik czy nie jest zapchany, jeśli nie to nie wiem. Cu? takiego jak warnik kolego mój sympatyczny dostaniesz. Marchles

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

gaźnik jest wporzo on narmalnie chodzi tylko się wolno mula:/

Anonimowy

Nie możliwe, że jedzie tylko 80 km/h na sportowym tłumiku, sprawdź w jakim stanie są rolki, zmień dyszę na większą.

Anonimowy

i trochę mały pasek

Jak masz mniejszy pasek niz powinien byc to on nie wejdzie tak wysoko i niebędzie mial duzej predkosci. Zmien go na taki jak powienien byc.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Marchles nierozumiem za co warn??? ze nie używam polskich znaków??? nie ma jak! A moze jestem dyslektykiem???? jak tego nierozumiesz to chyba cos nie tak z tobą…. Teraz ja zato chętnie bym odpali ci warn… mój sympatyczny kolego. Jak sam zauwazyles ten kto pisal temat zrozumial o co mi chodzilo, a ty nie, szkoda…

Anonimowy

słaby start to popularny problem w neosie ;P możesz go się pozbyć po porządnej regulacji napędu.

Anonimowy

lukaszewicz napisał:

słaby start to popularny problem w neosie ;P możesz go się pozbyć po porządnej regulacji napędu.

lukaszewicz masz ten sam problem??

Anonimowy

tak, w moim przypadku wywołane jest tym, że powoli wkręca się na obroty (zepsuty zawór) i przegrzanym zużytym dzwonem sprzęgła… mój neos ma grubo ponad 20tyś km przebiegu

Anonimowy

No mojemu niedawno wskoczyło 19tyś. a ja też mam dzwon przegrany:/ i muszę wymienic.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie