Yamaha neos malowanko ;)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Yamaha neos malowanko ;)

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Przemko Przemko 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Przemko
    Przemko
    Użytkownik

Na początek chciałbym się z wszystkimi przywitać. Cześć jestem Przemek i mam 16 lat :). Chce zrobić tuning optyczny mojego neosa i właśnie teraz będe go malował i mam parę pytań. Czy kompresor 24l mi starczy? Przy jakim ciśnieniu malować? Jak usunąć mikro ryski z plastiku? są one niewyczuwalne palcem ale dość mocno je widać. Pare zdjęc mojej yamahy w niestety krytycznym stanie wizualnym (silnikowo żyleta)

Zdjęcie profilowe VAJPER07
    VAJPER07
    Użytkownik

Witam kolego jestem lakiernikiem samochodowym i te małe ryski trzeba mieć papier wodny o granulacij 600 na mokro zmatować wszystkie plastiki i dac podkład akrylowy.

Zdjęcie profilowe Flash50
    Flash50
    Użytkownik

Tak jak kolega wyżej mówi, chociaż u mnie do takich rysek to 1500 idzie, do 3000 ;d 600 to na gąbce tylko mamy

Kajdi

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe Przemko
    Przemko
    Użytkownik

a nie znacie moze kogoś z okolić płońska (na północ od warszawy) kto by to pomalował za niewielkie monety? Chciałbym sie wyrobić w 300zł bo niestety drugie 300 musiałem wydac na kupno całego przodu ;/

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie