Yamaha Neos – kupno/opinie.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Yamaha Neos – kupno/opinie.

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe willis30 willis30 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe spamerq
    spamerq
    Użytkownik

Witam. Co sądzicie o tej auckji i o neosie ?http://tablica.pl/oferta/yamaha-neos-100-50-CID5-ID5bmiL.html#7157865c16
    Czy to dobre skutery ?
    Jak sprawuje się ten silnik 100cc ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie wiadomo jak sie sprawuje silnik 100cc bo nie wiadomo z czego on te 100cc zrobił i ile osprzętu dookoła wymienił.
    A to już gruby mod jest. Sądząc z ceny to dużo w niego nie wsadził- ja bym sie bał tak zrobionego 100cc.
    pomijam kwestie prawne.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    spamerq
    Użytkownik

O czym ty piszesz ? To jest orginalne minareli 100cc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

aaaaaa :). Nie wiedziałem że te kurduple wychodziły w 100tce fabrycznie. Zasugerowałem sie na moje oko – małą tablicą z tyłu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe willis30
    willis30
    Użytkownik

Mi się ta Yamaha nie zgadza za to rocznikowo , lifting był w 2003r a tu mamy niby 2004 , zegary są stare ale oznaczenie na boczkach już z modelu po lifcie 🙂 no i te pomarańczowe kierunki

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    spamerq
    Użytkownik

Sam się zdziwiłem 😀 Wiem teraz co myślisz o neo’sce ? bo chyba ją biorę jak silniczek będzie ok

spamerq
    Użytkownik

Może to jakaś wersja przejściowa ? Albo wersja z silnikiem 100cc była tylko w tej budzie ?

willis30
    Użytkownik

Powiem ci jeszcze że u mnie po mieście jeździ oryginalna setka z 2006 i na boczkach oprócz napisu neos jest też duży napis 100 ale to nic nie znaczy bo ta z ogłoszenia mogła być np. malowana

spamerq
    Użytkownik

Możliwe. No nic trzeba ją solidnie obejrzeć. Dzięki wielkie. A jak w ogóle jest z tymi silniczkami 100cc ? Psują się? Jakie osiągi ?

willis30
    Użytkownik

Przejściówek nie było przynajmniej w modelu 50 , w setkach to nie wiem , ja jak kupowałem swoją to mnie chcieli w trzech sklepach/komisach oszukać na roczniku właśnie . Zadzwoniłem do Yamaha Polska i stąd wiem że lifting był w lutym 2003 roku

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie