Yamaha Neos - czy warto?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Yamaha Neos - czy warto?

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kargulec12 kargulec12 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #163768 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pierzasty
    Pierzasty
    Użytkownik

http://allegro.pl/yamaha-neos-50cc-i4158195994.html zastanawiam się nad tym konkretnym egzemplarzem- czy możliwe jest, aby był w stanie do jazdy? ale też w ogóle ten model wpadł mi w oko i nie wiem czy ma opinię dobrego czy nie…Mam uczulenie na Chińszczyznę i wychodzę z założenia, że lepiej kupić 10 letniego Japończyka…Czy moje rozumowanie ma sens?

#163780 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Zadbany japończyk pochodzi Ci parę lat. Jednakże takiego trzeba poszukać, bo często ich właściciele zapominają, że to tylko skuter a nie ścigacz. Co do chińczyków, to jestem właścicielem Torosa F16, czyli klona klonów. Nie ma marki, która nie posiada ten egzemplarz w ofercie. Jeżdżę nim od prawie roku, kupiony w Real’u na wyprzedaży. Mam na nim 5300km i oprócz hamulców, paska i oleju wymieniłem w nim rozrusznik. Co prawda mam też większy cylinder, ale ta zmiana jest moim widzi misiem a nie koniecznością. Osobiście uważam, że jeżeli ktoś zadba o swoją maszynę, to nawet chińszczyzną pośmiga pare lat.

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #163781 Odpowiedź
    Pierzasty
    Użytkownik

Dzięki za opinię,,, jeszcze coś takiego http://allegro.pl/yamaha-neos-okazja-i4166455078.html

#163786 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe willis30
    willis30
    Użytkownik

Witaj

Jak już coś to na twoim miejscu zastanowił bym się nad tym drugim modelem z ogłoszenia , pierwszy widać że jest po sporym tuningu a z takimi nigdy nic nie wiadomo . Druga rzecz , jak dobrze poszukasz to w kwocie 3000 znajdziesz też Neosa w najnowszej budzie po 2007 roku 🙂 . Jeśli chodzi o wytrzymałość to ja mam Neoska z 2005r sprowadzonego z Hollandi od jednego właściciela z przebiegiem prawie 30.000km i jest to kompletna seria , nic oprócz wymiany paska i regulacji nie było w nim robione , leje paliwo wsiadam i jadę.

#163795 Odpowiedź
    Pierzasty
    Użytkownik

A jak dużo na setkę do neoska lejesz paliwa?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #163798 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe willis30
    willis30
    Użytkownik

Moja pali 3-3,5l na setkę a jest odblokowana i idzie max 80

#163823 Odpowiedź
    Pierzasty
    Użytkownik

Mam zakuty łeb i uparty, nie dam się namówić na chińszczyznę. Czy są jakieś sensowne modele 10-12 letnie w cenie około 2,5 kafla na które można by zwrócić uwagę… Co sądzicie o Suzuki Katana ?

#163857 Odpowiedź
    Pierzasty
    Użytkownik

A co myślicie o 125/50 ?

#163861 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a o co pytasz?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #163863 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Kolo pyta o te sprawy. Nadążasz? Szacher-macher, itd.

Się nie cykaj, kupuj, potem się będziesz martwił. No jak inni popylają i jest gites, to też tak możesz. Zawsze jakaś adrenalinka za friko przy tym. A 250-tek rejestrowanych na te 50-ki to nie ma jakichś?
    To jeszcze lepiej idzie, a plecy i tak i tak są mokre. Jarzysz? Jak co nawywijasz, to zapłacisz ludkom po kolei ze swojego kieszonkowego. Przynajmniej będziesz miał co swoim wnukom opowiadać. :DDD

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha Neos - czy warto?
Informacje o Tobie: