Yamaha Neos 50 ccm a cylinder 80 ccm

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #195785
    Paweł Witkowski
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    Otówrz wczoraj załozyłem nowy tłok , cylinder i pierscienie , cylinder 80 jak pisałem u góry , i nie miałem wymienianych juz zadnych innych czesci .
    Kolega mnie straszył że gdy nie wymienie wała skuter moze sie cały zatrzec za 2- 3 miesiace , czy mam powody do obaw czy nie ?
    Prosze o odpowiedz

    #195787
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wała nie wymieniłeś.. o kurde.
    Trwałość cylindra nie jest liczona w miesiącach tylko w przebiegu i eksploatacji. Dużo zależy od tego w jakim stanie jest ten fabryczny wał, w jakim stanie są jego łożyska, jak mocny jest ten cylinder i jak jest wyregulowany gaźnik po tej wymianie. Niby fabryczny wał jest dość mocny ale w życiu różnie bywa
    Wała ci może wymięknąć nawet po 20 minutach.

    #195792
    Paweł Witkowski
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    skuter jest dość stary jest z 2000 r . a kupiłem go niecaly rok temu i nie wiem czy dawny właściciel wymieniał wogóle jakies częsci , co mówisz przydała by sie wymiana wała ? bo niby pytałem sie mechanika mowił ze nie powinien sie zatrzeć , wydałem 550 zł na naprawe i nie chce tego w błoto J**** ale tez nie chce kupywać wała za Bóg wie jakie pieniądze

    #195794
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    WAŁU, człowieku na litość… wymiana wału a nie wała. Oczy ludziom krwawią jak to czytają.
    A dalej to jak już ci napisałem wcześniej.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button