Yamaha neos 50 strzela z tłumika

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    karoljuan5
    Uczestnik

A więc tak, dziś mój kolega jechał polną drogą swoją yamahą neos, filtr powietrza mu wypadł bo go nie dokręcił, przejechał tak około kilometra po czym yamaha strzeliła z tłumika i zgasła. Po powrocie jeśli ja sie pokopie troche to strzeli z gaźnika i nie odpali, co to może być?

Wombat
    Moderator

awaria pewnie.
    ale jeżeli na tej polnej drodze się kurzyło i silnik to zasysał to pewnie poważna awaria

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

karoljuan5
    Uczestnik

Sprawdziłem mu zawór membrankowy, wyczyściłem gaźnik przedmuchałem silnik czysty w środku i dalej to samo…

Wombat
    Moderator

no to jeszcze masz całą liste rzeczy do sprawdzenia. zaczyna bym od kompresji. MANOMETREM a nie palcem

karoljuan5
    Uczestnik

A jeśli byłaby w porządku to co jeszcze?

Wombat
    Moderator

inne rzeczy. ale najpierw to

szalu
    Uczestnik

Strzelanie z tłumnika to obiaw braku iskry działa to na takiej zasadzie że paliwo zbiera siw w cylindrze bo ne spala sie co jest spowodowane brakiem iskry a w pewnym momencie dostaje iskre i spala pocwujnom lub wienkszom dawke
    sprubuj sprawdzić iskre
    jerzeli jest bardzo rzatko to kłania sie wymniana modułu lub świecy [more jej nie być wcale]

Wombat
    Moderator

chopie. co za bzdury wypisujesz?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button