Yamaha Neos 50 ccm czy Keeway Matrix Sport 50 ccm?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #128509 Reply
    pitek
    Użytkownik
    • 1

Witam!

Bardzo możliwe jest, że na początku lipca zakupię swój pierwszy skuter w życiu, więc nie chcę podjąć złej decyzji (jak dla mnie).
    Moim pytaniem jest, który z nich będzie lepszy, ponieważ muszę podjąć decyzję do weekendu.
    Prawdopodobnie od 1 lipca stanę się posiadaczem któregoś z nich.
    Znając mnie – praktycznie każdym pojazdem lubię dodawać dużo gazu, więc potrzebuję SIEKIERY. W wolnym tłumaczeniu – bardzo zwinnego i dobrze przyspieszającego skuterka, oczywiście rozwijającą przyzwoitą prędkość maksymalną… Dodam, że sprzedający (kuzyn), polecił mi właśnie Keewaya.
    Od razu będę miał załatwiony przez tę osobę załatwiony przegląd i wszystko inne.
    Według mojego krewnego, skutery te są „dobre”, w których nie trzeba nic wymieniać.
    Mój tata powiedział, iż Yamaha miała wymienione tłok i pierścienie, a Keeway tylko gaźnik podregulowany (rozmawiali przez telefon). Nie ma aż takiej możliwości, żeby przetestować dwa, bo kuzyn ma do mnie prawie 450 KM, więc „niepotrzebnie” nie musi przywieźć 2 skuterów.

Yamaha czy Keeway?

Proszę o opinie na temat tych motorowerów, podając powody, dla których miałbym wybrać Jamaszkę albo Kiłeja. Nie interesują mnie wypowiedzi typu: Yamaha lepsza, bo markowa. I tak dalej…

[u]Oczekuję wypowiedzi wyczerpujących w czytaniu, które mi pomogą, a nie zmuszą do zakłopotania. Dyskusja jest tutaj tylko na temat ich, nie żadnych innych firmach.[/u]

#179836 Reply
    Leemango
    Użytkownik
    • 3

Mija rok a postów brak 🙂

Potrzebujesz jeszcze odpowiedzi?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Yamaha Neos 50 ccm czy Keeway Matrix Sport 50 ccm?
Twoje informacje:

Back to top button